Filtruj

Cena:

-

Profile i narożniki

Profile i narożniki

W naszej ofercie znajdą państwo profile wentylacyjne, profile do wykończenia elewacji oraz narożników wewnętrznych i zewnętrznych. Montuje się w celu wykończenia narożników, wykończenia połączeń deski z elewacją i umożliwienia przepływu powietrza w elewacji. Profile wykonane są z najwyższej jakości aluminium, które mają wysoką odporność na korozję.

Mamy w ofercie dwa narożniki wewnętrzne, dwa narożniki zewnętrzne oraz narożnik niesymetryczny. Różnią się one wielkością, czyli grubością materiału, do którego znajdują zastosowanie.

W ofercie posiadamy trzy różne profile, które mają różne zastosowania. Profil J, który służy do szczelnego wykończenia fasady oraz umożliwia połączenie deski z elewacją. Natomiast profil startowy pozwala na zamontowanie deski np. włókno-cementowej pod właściwym kątem. Profil startowy znajduje również zastosowanie w wypoziomowaniu desek na fasadach. Profil boczny używa się, aby wykończyć połączenia desek na zakładkę ze ścianą oraz aby zakryć ostre krawędzie i ochronić deski przed uszkodzeniami.

W akcesoriach do fasad znajdą również państwo dwa profile wentylacyjne, które różnią się wielkością i powierzchnią otworów wentylowych. Umożliwiają płynny przepływ powietrza w elewacjach budynków oraz pod materiałem zastosowanym na elewacji, ale także przed zanieczyszczeniami.

Narożnik zewnętrzny 20x20 - zdjęcie produktu onroof.

63,96 zł

Narożnik zewnętrzny 20x20

Zobacz Profil stosowany do wykończenia narożników zewnętrznych przy zastosowaniu materiału o grubości do 20mm (np. deska włóknocementowa na zakładkę). Wykonany z aluminium 6063T6. Długość narożnika zewnętrznego 20x20 to 300cm.

Narożnik zewnętrzny 10x10 - zdjęcie produktu onroof.

62,36 zł

Narożnik zewnętrzny 10x10

Zobacz Profil stosowany do wykończenia narożników zewnętrznych przy zastosowaniu materiału o grubości do 10mm (np. deska włóknocementowa montaż płaski). Wykonany z aluminium 6063T6. Długość narożnika zewnętrznego 10x10 to 300cm.

Narożnik wewnętrzny 20x20 - zdjęcie produktu onroof.

45,88 zł

Narożnik wewnętrzny 20x20

Zobacz Narożnik wewnętrzny służy do wykończenia narożników wewnętrznych. Umożliwia estetyczne i szczelne połączenie profilu i elementów elewacji. Narożnik wewnętrzny 20x20 przeznaczony jest do włókiennych materiałów o grubości do 20mm.

Narożnik wewnętrzny 10x10 - zdjęcie produktu onroof.

48,71 zł

Narożnik wewnętrzny 10x10

Zobacz Narożnik wewnętrzny służy do wykończenia narożników wewnętrznych. Umożliwia estetyczne i szczelne połączenie profilu i elementów elewacji. Narożnik wewnętrzny 10x10 przeznaczony jest do włókiennych materiałów o grubości do 10mm.

Profil J - zdjęcie produktu onroof.

33,21 zł

Profil J

Zobacz Firma ONROOF oferuje akcesoria do fasad oraz do ich montażu. Profil J przeznaczony jest do wykończenia połączenia deski ze ścianą. Ma długość 300cm i stworzony został z myślą o użyteczności i łatwości montażu.

Narożnik zewnętrzny niesymetryczny 20x10 - zdjęcie produktu.

65,19 zł

Narożnik zewnętrzny niesymetryczny 20x10

Zobacz Profil stosowany do wykończenia narożników zewnętrznych przy zastosowaniu materiału o grubości do 20mm z jednej strony i 10mm z drugiej (np. deska włóknocementowa montowana na płasko). Narożnik zewnętrzny 20x10 ma długość 300cm.

Profil startowy - zdjęcie produktu onroof.

29,52 zł

Profil startowy

Zobacz Profil startowy umożliwia montaż pierwszej deski po właściwym kątem. Prawidłowy montaż profilu startowego umożliwia wypoziomowanie desek. Profile wykonane z aluminium z myślą o łatwości montażu. Długość profilu to 300cm.

Profil boczny - zdjęcie produktu.

44,77 zł

Profil boczny

Zobacz Profil boczny służy do wykończenia połączenia deski w układzie na zakładkę ze ścianą. Zakrycie ostrych krawędzi i ochrona brzegów desek przed uszkodzeniami. Gwarantuje estetyczne wykończenie elewacji. Profil boczny o długości 300cm wykonany z aluminium.

Profil wentylacyjny 70x30 - wizualizacja onroof. Bestseller

31,49 zł

Profil wentylacyjny 70x30

Zobacz Profil wentylacyjny 70x30 umożliwia przepływ powietrza w elewacji wentylowej oraz pod materiałem zastosowanym na elewacji. Ochrania przed szkodnikami oraz zanieczyszczeniami. Profil wentylacyjny montuje się na dole elewacji, pod listwą startową.

Profil wentylacyjny 100x30 wizualizacja onroof. Bestseller

40,10 zł

Profil wentylacyjny 100x30

Zobacz Profil wentylacyjny 100x30 umożliwia przepływ powietrza w elewacji wentylowej oraz pod materiałem zastosowanym na elewacji. Ochrania przed szkodnikami oraz zanieczyszczeniami. Profil wentylacyjny montuje się na dole elewacji, pod listwą startową.