Filtruj

Cena:

-

System Stalowy malowany farbą matową PREMIUM

System Stalowy malowany farbą matową PREMIUM

Bariery przeciwśniegowe premium ochronią przed zjeżdżającym śniegiem z dachu. Umożliwiają na pomalowanie płotków na każdy kolor z palety RAL. Niestandardowe kolory barier przeciwśniegowych pozwolą twojemu dachu wyróżnić się.

W ofercie znajdą państwo wsporniki rury przeciwśniegowej na rąbek zwykły i wysoki. Stworzone z myślą o montażu barier przeciwśniegowych bez wykonywania otworów w dachu.

Przy wyborze wsporników rury premium do blachodachówki należy zwrócić uwagę na wysokość przetłoczenia oraz długość modułu. Produkty z serii bariery przeciwśniegowe premium wykonane są ze stali ocynkowej oraz pomalowane specjalną farbą matową.

Bariery przeciwśniegowe w każdym kolorze oraz ochrona na długie lata.

Wspornik rury stalowy do blach panelowych na rąbek PREMIUM onroof Bestseller

38,25 zł

Wspornik rury stalowy do blach panelowych na rąbek PREMIUM

Zobacz Wspornik rury stalowy PREMIUM służy do montowania rur przeciwśniegowych na dachach krytych blachą panelową na rąbek o wysoki zamka do 32mm. Wspornik umożliwia montaż rur przeciwśniegowych bez wykonywania otworów w pokryciu dachowym.

Wspornik rury stalowy do blach panelowych na rąbek wysoki PREMIUM onroof

40,84 zł

Wspornik rury stalowy do blach panelowych na rąbek wysoki PREMIUM

Zobacz Wspornik rury stalowy PREMIUM służy do montowania rur przeciwśniegowych na dachach krytych blachą panelową na rąbek o wysoki zamka do 46mm. Wspornik umożliwia montaż rur przeciwśniegowych bez wykonywania otworów w pokryciu dachowym. Ochrona przed śniegiem na lata!

Wspornik rury stalowy do blachodachówki 320/35 PREMIUM onroof

23,00 zł

Wspornik rury stalowy do blachodachówki 320/35 PREMIUM

Zobacz Wspornik rury stalowy służy do łatwego, szybkiego i bezpiecznego montażu rur przeciwśniegowych na blachodachówce 320/35 mm. Wspornik rury ochroni twój dach przed śniegiem oraz zapewni nowoczesny wygląd twojego dachu! Niestandardowe kolory i wysokie stany magazynowe!

Wspornik rury stalowy do blachodachówki 330/30 PREMIUM onroof

23,00 zł

Wspornik rury stalowy do blachodachówki 330/30 PREMIUM

Zobacz Wspornik rury do blachodachówki 330/30 zapewni nowoczesny wygląd twojego dachu. Wspornik rury stalowy służy do mocowania rur przeciwśniegowych w celu stworzenia bariery przeciwśniegowej, która ochroni przed osuwającym się śniegiem. Szeroka gama kolorów wsporników!

Wspornik rury stalowy do blachodachówki 350/20 PREMIUM onroof

23,00 zł

Wspornik rury stalowy do blachodachówki 350/20 PREMIUM

Zobacz Wspornik rury stalowy PREMIUM służy do montowania rur przeciwśniegowych na dachach krytych blachodachówką o wymiarach modułu 350/20 mm. Wsporniki rury przeciwśniegowej to szybki i łatwy montaż! Ochroń swoją blachodachówkę przed śniegiem!

Wspornik rury stalowy do blachodachówki 350/30 PREMIUM onroof

23,00 zł

Wspornik rury stalowy do blachodachówki 350/30 PREMIUM

Zobacz Wspornik rury stalowy służy do łatwego, szybkiego i bezpiecznego montowania rur przeciwśniegowych na dachach krytych blachodachówką 350/30 mm. Wspornik rury zapewnia ochrona dachu przed śniegiem na lata! Niestandardowe kolory i szybka wysyłka!

Wspornik rury stalowy do blachodachówki 350/35 premium onroof

23,00 zł

Wspornik rury stalowy do blachodachówki 350/35 PREMIUM

Zobacz Wspornik rury stalowy do blachodachówki 350/35 zapewnia montaż rur przeciwśniegowych. Najwyższej jakości wsporniki rury w barierach przeciwśniegowych zapewnią ochronę przed zsuwającym się śniegiem z dachu. Niestandardowe kolory wsporników rury!

Wspornik rury stalowy do blachodachówki 370/35 PREMIUM onroof

23,00 zł

Wspornik rury stalowy do blachodachówki 370/35 PREMIUM

Zobacz Wspornik rury stalowy służy do łatwego, szybkiego i bezpiecznego montażu rur przeciwśniegowych na blachodachówce 370/35 mm. Wspornik rury ochroni twój dach przed śniegiem oraz zapewni nowoczesny wygląd twojego dachu! Niestandardowe kolory i wysokie stany magazynowe!

Wspornik rury stalowy do blachodachówki 400/20 PREMIUM onroof

23,00 zł

Wspornik rury stalowy do blachodachówki 400/20 PREMIUM

Zobacz Wspornik rury stalowy służy do montowania rur przeciwśniegowych na dachach krytych blachodachówką 400/20 mm. Wspornik rury został zaprojektowany do szybkiego i bezpiecznego montażu barier przeciwśniegowych na dachach. Niestandardowe kolory! Ochrona przed śniegiem!

Rura przeciwśniegowa stalowa 32mm PREMIUM onroof

27,80 zł

Rura przeciwśniegowa stalowa 32mm PREMIUM

Zobacz Rura przeciwśniegowa PREMIUM stalowa służy do montażu barier przeciwśniegowych na dachach, które zatrzymują śnieg i chronią twój dach. Rura przeciwśniegowa ONROOF ma wysoką odporność na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV! Bariery przeciwśniegowe zapewnią ochronę przed zsuwającym się śniegiem!

Blokada rury stalowej PREMIUM onroof

10,95 zł

Blokada rury stalowej PREMIUM

Zobacz Blokada rury przeciwśniegowej stalowej służy do blokowania swobodnego przemieszania się rury stalowej przeciwśniegowej na dachach. Blokada rury stalowej jest wykorzystywana przy montażu zestawu przeciwśniegowego. Do produkcji blokady rury stalowej przeciwśniegowej o wielkości 40x3,5mm używane jest aluminium 6060T6.

Łącznik rury stalowej PREMIUM onroof

4,18 zł

Łącznik rury stalowej PREMIUM

Zobacz Łącznik rury stalowej przeciwśniegowej służy do łączenia rur stalowych komunikacji przeciwśniegowej na dachach. Pozwala tworzyć złożone konstrukcje barier przeciwśniegowych na dachach.

Zaślepka rury stalowej premium onroof

2,71 zł

Zaślepka rury stalowej PREMIUM

Zobacz Zaślepka rury stalowej służy do zaślepiania końcówek rur stalowych w komunikacji przeciwśniegowej. Odporne na promienie UV i warunki atmosferyczne!