Filtruj

Cena:

-

System Stalowy malowany farbą matową PREMIUM

System Stalowy malowany farbą matową PREMIUM

Komunikacja dachowa ze stali premium to niezawodny system ław kominiarskich, który pozwoli na poruszanie się po dachu. Ławy kominiarskie zostały stworzone, aby szybko i łatwo zamontować je na dachu, a przy tym zachować najwyższą jakość.

W ofercie komunikacji dachowej stal premium znaleźć można wsporniki ławy kominiarskiej na rąbek zwykły i na rąbek wysoki, ale także wsporniki ławy kominiarskiej do blachodachówki o różnych długościach modułu oraz wysokościach przetłoczenia.

System stalowej komunikacji premium malowana jest na wszystkie dostępne kolory z palety RAL co pozwala na personalizowany system ław kominiarskich na dachu. Niektóre wsporniki ław kominiarskich pozwalają na montaż bez wykonywania otworów w pokryciu dachowym.

System poruszania się po dachu onroof to gwarancja jakość i wytrzymałość na lata.

Wspornik ławy kominiarskiej stalowy do blach panelowych na rąbek PREMIUM onroof

65,31 zł

Wspornik ławy kominiarskiej stalowy do blach panelowych na rąbek PREMIUM

Zobacz Wspornik ławy kominiarskiej stalowy PREMIUM służy do mocowania ław kominiarskich na dachach krytych blachą panelową na rąbek o wysokości zamka do 32mm. Wspornik umożliwia montaż ław kominiarskich bez wykonywania otworów w pokryciu dachowym.

Wspornik ławy kominiarskiej stalowy do blach panelowych na rąbek wysoki PREMIUM onroof

68,27 zł

Wspornik ławy kominiarskiej stalowy do blach panelowych na rąbek wysoki PREMIUM

Zobacz Wspornik ławy kominiarskiej stalowy PREMIUM służy do mocowania ław kominiarskich na dachach krytych blachą panelową na rąbek o wysokości zamka do 46mm. Wspornik umożliwia montaż ław kominiarskich bez wykonywania otworów w pokryciu dachowym. Bezpieczne poruszanie się po dachu!

Wspornik ławy kominiarskiej stalowy do blach panelowych na rąbek TYP2 PREMIUM onroof

74,66 zł

Wspornik ławy kominiarskiej stalowy do blach panelowych na rąbek TYP2 PREMIUM

Zobacz Wspornik ławy kominiarskiej stalowy TYP2 PREMIUM służy do mocowania ław kominiarskich na dachach krytych blachą panelową na rąbek o wysokości zamka do 32mm. Wspornik umożliwia montaż ław kominiarskich bez wykonywania otworów w pokryciu dachowym.

Wspornik ławy kominiarskiej stalowy do blach panelowych na rąbek TYP2 PREMIUM onroof

77,61 zł

Wspornik ławy kominiarskiej stalowy do blach panelowych na rąbek wysoki TYP2 PREMIUM

Zobacz Wspornik ławy kominiarskiej stalowy TYP2 PREMIUM służy do mocowania ław kominiarskich na dachach krytych blachą panelową na rąbek o wysokości zamka do 46mm. Wspornik umożliwia montaż ław kominiarskich bez wykonywania otworów w pokryciu dachowym.

Wspornik ławy kominiarskiej stalowy do blachodachówki 400/20mm PREMIUM onroof

45,51 zł

Wspornik ławy kominiarskiej stalowy do blachodachówki 400/20 PREMIUM

Zobacz Wspornik ławy kominiarskiej stalowy służy do mocowania ław kominiarskich na dachach krytych blachodachówką o wymiarach modułu 400/20 mm. Nasze wsporniki ławy kominiarskiej zapewniają estetyczny wygląd twojego dachu i zaprojektowane są z myślą o bezpieczeństwie i łatwości montażu ław kominiarskich!

Wspornik ławy kominiarskiej stalowy do blachodachówki 370/35mm PREMIUM onroof

45,51 zł

Wspornik ławy kominiarskiej stalowy do blachodachówki 370/35 PREMIUM

Zobacz Wspornik ławy kominiarskiej stalowy służy do mocowania ław kominiarskich na dachach krytych blachodachówką o wymiarach modułu 370/35mm. Nasze wsporniki ławy kominiarskiej zapewniają estetyczny wygląd twojego dachu i zaprojektowane są z myślą o bezpieczeństwie i łatwości montażu ław kominiarskich!

spornik ławy kominiarskiej stalowy do blachodachówki 350/35 PREMIUM onroof

45,51 zł

Wspornik ławy kominiarskiej stalowy do blachodachówki 350/35 PREMIUM

Zobacz Wspornik ławy kominiarskiej stalowy służy do mocowania ław kominiarskich na dachach krytych blachodachówką o wymiarach modułu 350/35mm. Nasze wsporniki ławy kominiarskiej zapewniają estetyczny wygląd twojego dachu i zaprojektowane są z myślą o bezpieczeństwie i łatwości montażu ław kominiarskich!

Wspornik ławy kominiarskiej stalowy do blachodachówki 350/30mm PREMIUM onroof

45,51 zł

Wspornik ławy kominiarskiej stalowy do blachodachówki 350/30 PREMIUM

Zobacz Wspornik ławy kominiarskiej stalowy służy do mocowania ław kominiarskich na dachach krytych blachodachówką o wymiarach modułu 350/30mm. Nasze wsporniki ławy kominiarskiej zapewniają estetyczny wygląd twojego dachu i zaprojektowane są z myślą o bezpieczeństwie i łatwości montażu ław kominiarskich!

Wspornik ławy kominiarskiej stalowy do blachodachówki 350/20mm PREMIUM onroof

45,51 zł

Wspornik ławy kominiarskiej stalowy do blachodachówki 350/20 PREMIUM

Zobacz Wspornik ławy kominiarskiej stalowy służy do mocowania ław kominiarskich na dachach krytych blachodachówką o wymiarach modułu 350/20 mm. Nasze wsporniki ławy kominiarskiej zapewniają estetyczny wygląd twojego dachu i zaprojektowane są z myślą o bezpieczeństwie i łatwości montażu ław kominiarskich!

Wspornik ławy kominiarskiej stalowy do blachodachówki 330/30mm PREMIUM onroof

45,51 zł

Wspornik ławy kominiarskiej stalowy do blachodachówki 330/30 PREMIUM

Zobacz Wspornik ławy kominiarskiej stalowy służy do mocowania ław kominiarskich na dachach krytych blachodachówką o wymiarach modułu 330/30mm. Nasze wsporniki ławy kominiarskiej zapewniają estetyczny wygląd twojego dachu i zaprojektowane są z myślą o bezpieczeństwie i łatwości montażu ław kominiarskich!

Wspornik ławy kominiarskiej stalowy do blachodachówki 320/35mm PREMIUM onroof

45,51 zł

Wspornik ławy kominiarskiej stalowy do blachodachówki 320/35 PREMIUM

Zobacz Wspornik ławy kominiarskiej stalowy służy do mocowania ław kominiarskich na dachach krytych blachodachówką o wymiarach modułu 320/35mm. Nasze wsporniki ławy kominiarskiej zapewniają estetyczny wygląd twojego dachu i zaprojektowane są z myślą o bezpieczeństwie i łatwości montażu ław kominiarskich!

Ława kominiarska stalowa PREMIUM onroof

44,28 zł

Ława kominiarska stalowa PREMIUM

Zobacz Stalowa ława kominiarska służąca do bezpiecznego i sprawnego poruszaniu się po dachu. Łączy się ją ze wspornikami stalowymi w celu stworzenia pełnego zestawu ławy kominiarskiej. Bezpieczne poruszanie się po dachu. Ława kominiarska stalowa PREMIUM pozwala na pomalowanie go na niestandardowe kolory z palety RAL!

 Łącznik ławy kominiarskiej stalowy PREMIUM onroof

6,89 zł

Łącznik ławy kominiarskiej stalowy PREMIUM

Zobacz Łącznik ławy kominiarskiej stalowy służy do łączenia ław kominiarskich tworząc ciągi komunikacyjne. W miejscach złączeń ław należy używać dwóch łączników. Stworzenie długich ław kominiarskich jest teraz łatwiejsze! Wykonane ze stali o grubości 3mm.