fb

Filtruj

Cena:

-

Wsporniki do paneli solarnych i fotowoltaicznych

stal ocynkowana

Wsporniki do paneli solarnych i fotowoltaicznych - stal ocynkowana

Wsporniki do paneli solarnych i fotowoltaicznych zostały stworzone, aby umożliwić szybki, łatwy i bezpieczny montaż paneli fotowoltaicznych i paneli solarnych na pokryciach dachowy krytych blacha panelową na rąbek.

Łatwy i szybki montaż paneli solarnych?

Łatwy i szybki montaż paneli fotowoltaicznych? Ze wspornikami firmy onroof to możliwe! Panele fotowoltaiczne i solarne zyskują popularność na rynku, a energia odnawialna to już nie tylko trend, ale popularny sposób na oszczędzania pieniędzy.

Zmieniają energię promieniowania słonecznego w energię elektryczną pozwalają na wytworzenie darmowej energii gospodarstwom domowym i przedsiębiorstwom.

Wsporniki do paneli fotowoltaicznych pozwalają na montaż bez wykonywania otworów w pokryciu dachowym. Jest to innowacyjny produkt w porównaniu do uchwytów fotowoltaicznych dostępnych na rynku.

Wsporniki wykonywane są ze stali ocynkowej. Stal jest pokrywana warstwą cynkową w celu zabezpieczenia przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz korozją. Największą zaletą powłok cynkowych jest ochrona stali na długie lata, a przy tym nie wymaga konserwacji. Wsporniki do paneli solarnych i fotowoltaicznych do blach panelowych na rąbek skręcane są śrubami ze stali nierdzewnej A2. Wybierając montaż paneli solarnych i fotowoltaicznych wybiera się gwarancje trwałości oraz minimalne wymagania konserwacyjne.

Wspornik paneli solarnych i fotowoltaicznych do blach panelowych na rąbek onroof

42,07 zł

Wspornik paneli solarnych i fotowoltaicznych do blach panelowych na rąbek wysoki - stal ocynkowana

Zobacz Wspornik paneli solarnych i fotowoltaicznych stalowy służy do montażu paneli na dachach krytych blachą panelową na rąbek wysoki. Wspornik został zaprojektowany z myślą o szybkim, bezpiecznym i łatwym montażu paneli solarnych i fotowoltaicznych. Wspornik umożliwia montaż paneli solarnych i fotowoltaicznych bez wykonywania otworów w pokryciu dachowym, w przeciwieństwie do uchytów oraz innych elementów mocowania, które są dostępne na rynku!

Wsporniki do paneli solarnych i fotowoltaicznych - stal ocynkowana