Zwroty i wymiana

Zwrot towaru

Konsument może zrezygnować z zakupu dokonanego na zasadach sprzedaży wysyłkowej, bez podania przyczyny, jeśli w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru zgłosi fakt odstąpienia od umowy oraz dostarczy zwracany towar do naszej firmy nie później niż 14-tego dnia od daty otrzymania towaru. Zgłoszenia chęci odstąpienia od umowy można dokonać przesyłając mail na adres sklep@onroof.pl lub przesyłając pismo za pośrednictwem Poczty Polskiej


Zwrot przyjmiemy tylko wtedy, gdy produkt nie nosi śladów użycia i nie został w żaden sposób uszkodzony, dotyczy to również oryginalnego opakowania. Zwracany produkt musi być kompletny oraz posiadać dowód zakupu (paragon lub faktura VAT).

Gwarantujemy zwrot wartości produktu. Naliczone koszty transportu nie podlegają zwrotowi (nie dotyczy zakupu dokonanego z bezpłatną dostawą kurierską). Pieniądze zwracamy przelewem na wskazane konto bankowe w terminie do 7 dni roboczych.

Reklamacje przesyłek

Reklamacje uszkodzonych przesyłek w trakcie transportu będą uwzględniane jedynie w przypadku przedłożenia protokołu reklamacyjnego sporządzonego w obecności kuriera.

Ostatno oglądane