Filtruj

Cena:

-

System Stalowy Nierdzewny A2

System Stalowy Nierdzewny A2

Komunikacja dachowa ze stali nierdzewnej zapewnia montaż ław kominiarskich na dachach krytych w technologii rąbka stojącego. Komunikacja dachowa pozwala na bezpieczne poruszanie się po dachu, aby uzyskać dostęp do trudno dostępnych miejsc oraz stabilne podłoże podczas wykonywania prac na dachu.

W ofercie znajdują się ławy kominiarskie w czterech rozmiarach, które pozwolą na idealny wybór komunikacji dachowej na dach.

Wykonanie ław kominiarskich ze stali nierdzewnej oznacza maksymalną oczekiwaną żywotność, minimalne wymagania konserwacyjne oraz niski ciężar.

Wspornik ławy kominiarskiej do rąbka stojącego ze stali nierdzewnej A2 onroof

118,08 zł

Wspornik ławy kominiarskiej do rąbka stojącego ze stali nierdzewnej A2

Zobacz Wspornik ławy kominiarskiej ze stali nierdzewnej A2 służy do mocowania ław kominiarskich na dachach w technologii rąbka stojącego. Wspornik umożliwia montaż ław kominiarskich bez wykonywania otworów w pokryciu dachowym.Wspornik ławy kominiarskiej jest częścią zestawu ław kominiarskich, który umożliwia bezpieczne poruszanie się po dachu.

Ława kominiarska stal nierdzewna A2 200cm onroof

415,74 zł

Ława kominiarska stal nierdzewna A2 200cm

Zobacz Ława kominiarska 200cm ze stali nierdzewnej służy do bezpiecznego i sprawnego poruszaniu się po dachu. Łączy się ją ze wspornikami stalowymi w celu stworzenia pełnego zestawu ławy kominiarskiej. Bezpieczne poruszanie się po dachu.

Ława kominiarska stal nierdzewna A2 134cm onroof

277,98 zł

Ława kominiarska stal nierdzewna A2 134cm

Zobacz Ława kominiarska 134cm ze stali nierdzewnej służy do bezpiecznego i sprawnego poruszaniu się po dachu. Łączy się ją ze wspornikami stalowymi w celu stworzenia pełnego zestawu ławy kominiarskiej. Bezpieczne poruszanie się po dachu.

Ława kominiarska stal nierdzewna A2 100cm onroof

207,87 zł

Ława kominiarska stal nierdzewna A2 100cm

Zobacz Ława kominiarska 100cm ze stali nierdzewnej służy do bezpiecznego i sprawnego poruszaniu się po dachu. Łączy się ją ze wspornikami stalowymi w celu stworzenia pełnego zestawu ławy kominiarskiej. Bezpieczne poruszanie się po dachu.

Ława kominiarska stal nierdzewna A2 67cm onroof

140,22 zł

Ława kominiarska stal nierdzewna A2 67cm

Zobacz Ława kominiarska 67cm ze stali nierdzewnej służy do bezpiecznego i sprawnego poruszaniu się po dachu. Łączy się ją ze wspornikami stalowymi w celu stworzenia pełnego zestawu ławy kominiarskiej. Bezpieczne poruszanie się po dachu.

Łącznik ławy kominiarskiej ze stali nierdzewnej A2 onroof

34,44 zł

Łącznik ławy kominiarskiej ze stali nierdzewnej A2

Zobacz Łącznik ławy kominiarskiej ze stali nierdzewnej służy do łączenia ław kominiarskich tworząc ciągi komunikacyjne. W miejscach złączeń ław należy używać dwóch łączników. Stworzenie długich ław kominiarskich jest teraz łatwiejsze! Wykonane ze stali nierdzewnej A2, która zapewnia wytrzymałość na warunki atmosferyczne na lata!