O Sklepie

Onroof - ekspert akcesoriów dachowych

Strona internetowa ONROOF powstała dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaangażowaniu w rozwój akcesoriów dachowych.

Zauważyliśmy braki nowoczesnych elementów na rynku i postanowiliśmy wyjść temu na przeciw. Zakupy na stronie onroof.pl to gwarancja najwyższej jakości towaru, bezpiecznej transakcji oraz rzetelnie określonych cen!

Właścicielem sklepu www.onroof.pl jest firma CEDA Sp. z o. o., która dokłada wszelki starań, aby produkowane produkty spełniały oczekiwania klientów. Nasz Sklep Internetowy mieści się w oddziale CEDA w Białymstoku. Od 2009 roku produkujemy akcesoria dachowe oraz współpracujemy z czołowymi producentami materiałów budowlanych. Wraz z otwarciem strony internetowej chcielibyśmy zdobyć zaufanie Państwa – klientów indywidualnych.

Na stronie internetowej ONROOF mogą znaleźć Państwo wsporniki rury, wsporniki ławy kominiarskiej, zestawy barier przeciwśniegowych oraz ławy kominiarskie ze stali ocynkowanej, stali malowanej farbą matową, stali nierdzewnej, aluminium oraz miedzi. Na stronie mogą państwo również znaleźć konsole mocujące, profile wentylacyjne oraz systemy asekuracyjne (punkty kotwiczące, system linowy przelotowy, system linowy nieprzelotowy). Stale się rozwijamy i wprowadzamy nowe produkty. W ostatnim czasie wprowadziliśmy nowości – wsporniki do paneli solarnych i fotowoltaicznych.

Produkty projektujemy z myślą o nowoczesności, ale nie zapominając o bezpieczeństwie. Bezpieczeństwo oraz uzyskiwanie odpowiednich certyfikatów to nasz priorytet! Nasze produkty są przez nas dokładnie sprawdzane i poddawane wielu próbom zanim trafią na rynek. Nasi przedstawiciele handlowi oraz Biuro Obsługi Klienta zawsze służą pomocą i radą w rozwiązywaniu problemów związanych z oferowanymi produktami. Posiadamy bardzo dobrze rozwiniętą sieć dystrybutorów na całym terenie naszego działania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą, mając nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni nie tylko z jakości naszych produktów ale i współpracy z nami.

Facebook Dachyonline.pl  oraz na stronie internetowej CEDA.pl.

Siedziba firmy:

ul.Szosa Knyszyńska 1 
15-694 Białystok - Fasty

Ostatno oglądane