Filtruj

Cena:

-

Profile i narożniki

Profile i narożniki

W naszej ofercie znajdą państwo profile wentylacyjne, profile do wykończenia elewacji oraz narożników wewnętrznych i zewnętrznych. Montuje się w celu wykończenia narożników, wykończenia połączeń deski z elewacją i umożliwienia przepływu powietrza w elewacji. Profile wykonane są z najwyższej jakości aluminium, które mają wysoką odporność na korozję.

Mamy w ofercie dwa narożniki wewnętrzne, dwa narożniki zewnętrzne oraz narożnik niesymetryczny. Różnią się one wielkością, czyli grubością materiału, do którego znajdują zastosowanie.

W ofercie posiadamy trzy różne profile, które mają różne zastosowania. Profil J, który służy do szczelnego wykończenia fasady oraz umożliwia połączenie deski z elewacją. Natomiast profil startowy pozwala na zamontowanie deski np. włókno-cementowej pod właściwym kątem. Profil startowy znajduje również zastosowanie w wypoziomowaniu desek na fasadach. Profil boczny używa się, aby wykończyć połączenia desek na zakładkę ze ścianą oraz aby zakryć ostre krawędzie i ochronić deski przed uszkodzeniami.

W akcesoriach do fasad znajdą również państwo dwa profile wentylacyjne, które różnią się wielkością i powierzchnią otworów wentylowych. Umożliwiają płynny przepływ powietrza w elewacjach budynków oraz pod materiałem zastosowanym na elewacji, ale także przed zanieczyszczeniami.

Profil wentylacyjny 100x30 wizualizacja onroof. Bestseller

441,57 zł

Profil wentylacyjny 100x30 - opakowanie 10 szt.

Zobacz Profil wentylacyjny 100x30 umożliwia przepływ powietrza w elewacji wentylowej oraz pod materiałem zastosowanym na elewacji. Ochrania przed szkodnikami oraz zanieczyszczeniami. Profil wentylacyjny montuje się na dole elewacji, pod listwą startową.

Profil wentylacyjny 70x30 - wizualizacja onroof. Bestseller

346,86 zł

Profil wentylacyjny 70x30 - opakowanie 10 szt.

Zobacz Profil wentylacyjny 70x30 umożliwia przepływ powietrza w elewacji wentylowej oraz pod materiałem zastosowanym na elewacji. Ochrania przed szkodnikami oraz zanieczyszczeniami. Profil wentylacyjny montuje się na dole elewacji, pod listwą startową.

Profil boczny - zdjęcie produktu.

44,77 zł

Profil boczny

Zobacz Profil boczny służy do wykończenia połączenia deski w układzie na zakładkę ze ścianą. Zakrycie ostrych krawędzi i ochrona brzegów desek przed uszkodzeniami. Gwarantuje estetyczne wykończenie elewacji. Profil boczny o długości 300 cm wykonany z aluminium.

Profil startowy - zdjęcie produktu onroof.

29,52 zł

Profil startowy

Zobacz Profil startowy umożliwia montaż pierwszej deski po właściwym kątem. Prawidłowy montaż profilu startowego umożliwia wypoziomowanie desek. Profile wykonane z aluminium z myślą o łatwości montażu. Długość profilu to 300 cm.

Narożnik zewnętrzny niesymetryczny 20x10 - zdjęcie produktu.

65,44 zł

Narożnik zewnętrzny niesymetryczny 20x10

Zobacz Profil stosowany do wykończenia narożników zewnętrznych przy zastosowaniu materiału o grubości do 20 mm z jednej strony i 10 mm z drugiej (np. deska włóknocementowa montowana na płasko). Narożnik zewnętrzny 20x10 ma długość 300 cm.

Profil J - zdjęcie produktu onroof.

33,21 zł

Profil J

Zobacz Firma ONROOF oferuje akcesoria do fasad oraz do ich montażu. Profil J przeznaczony jest do wykończenia połączenia deski ze ścianą. Ma długość 300 cm i stworzony został z myślą o użyteczności i łatwości montażu.

Narożnik wewnętrzny 10x10 - zdjęcie produktu onroof.

48,71 zł

Narożnik wewnętrzny 10x10

Zobacz Narożnik wewnętrzny służy do wykończenia narożników wewnętrznych. Umożliwia estetyczne i szczelne połączenie profilu i elementów elewacji. Narożnik wewnętrzny 10x10 przeznaczony jest do włókiennych materiałów o grubości do 10 mm.

Narożnik wewnętrzny 20x20 - zdjęcie produktu onroof.

45,88 zł

Narożnik wewnętrzny 20x20

Zobacz Narożnik wewnętrzny służy do wykończenia narożników wewnętrznych. Umożliwia estetyczne i szczelne połączenie profilu i elementów elewacji. Narożnik wewnętrzny 20x20 przeznaczony jest do włókiennych materiałów o grubości do 20 mm.

Narożnik zewnętrzny 10x10 - zdjęcie produktu onroof.

62,36 zł

Narożnik zewnętrzny 10x10

Zobacz Profil stosowany do wykończenia narożników zewnętrznych przy zastosowaniu materiału o grubości do 10 mm (np. deska włóknocementowa montaż płaski). Wykonany z aluminium 6063T6. Długość narożnika zewnętrznego 10x10 to 300 cm.

Narożnik zewnętrzny 20x20 - zdjęcie produktu onroof.

63,96 zł

Narożnik zewnętrzny 20x20

Zobacz Profil stosowany do wykończenia narożników zewnętrznych przy zastosowaniu materiału o grubości do 20 mm (np. deska włóknocementowa na zakładkę). Wykonany z aluminium 6063T6. Długość narożnika zewnętrznego 20x20 to 300 cm.

Profile i narożniki | Akcesoria do fasad | onroof