Filtruj

Cena:

-

Kolor

Płotki antyśniegowe – skuteczna ochrona przed śniegiem

Bariery przeciwśniegowe

W tej kategorii znajdą Państwo produkty, które zapewniają skuteczną ochronę przed śniegiem zsuwającym się z dachu. Oferujemy wsporniki do zróżnicowanych pokryć dachowych: płytek włókno-cementowych, pokryć płaskich, blach trapezowych, blach panelowych na rąbek, płyt falistych oraz blachodachówek o różnych modułach. Sprzedajemy również rury przeciwśniegowe w różnych rozmiarach i liczne akcesoria do wykończenia płotków przeciwśniegowych. Oferowane przez nas bariery śniegowe mogą być wykonane z różnych materiałów, w zależności od potrzeb klienta. Do wyboru są aluminium, miedź, stal oraz stal premium. Nasze płotki przeciwśniegowe polskiej produkcji są najwyższej jakości i stanowią skuteczną ochronę przed śniegiem na lata.

Płotki przeciwśniegowe rurowe

W naszym sklepie znajdą państwo płotki przeciwśniegowe rurowe – tak jak wskazuje nazwa, składają się one z ułożonych poziomo rur, najczęściej dwóch, umieszczonych na specjalnych wspornikach. Stanowią one skuteczną barierę dla zsuwającego się śniegu.

Produkty ze stali oraz aluminium mogą zostać pomalowane proszkowo, aby łatwiej było dopasować je do stylu budynku i koloru pokrycia dachowego. Miedziane płotki antyśniegowe pasują z kolei idealnie do dachów wykonanych z tego właśnie metalu. Warto wiedzieć, że elementów miedzianych i aluminiowych nie wolno ze sobą łączyć ze względu na ryzyko korozji. W związku z tym płotki przeciwśniegowe wykonane z miedzi idealnie nadają się na miedziane dachy, a aluminiowe – na dachy z blachy ocynkowanej lub aluminium.

Płotki przeciwśniegowe na rąbek i blachodachówkę

Akcesoria do ochrony przed śniegiem można podzielić na płotki przeciwśniegowe na rąbek, przeznaczone do dachów pokrytych blachą panelową na rąbek stojący, oraz płotki antyśniegowe na blachodachówkę. Te pierwsze mocuje się bez konieczności wiercenia otworów w dachu, przykręcając do stojących rąbków. Z kolei płotki na blachodachówkę dobiera się do wymiarów modułu i wysokości przetłoczenia. Ich montaż polega na przykręceniu za pomocą wkrętów montażowych do blachy. W naszym sklepie znajdą Państwo płotki przeznaczone do różnego rodzaju dachów.

Kiedy potrzebny jest płotek przeciwśniegowy?

Zima w Polsce bardzo często wiąże się z obfitymi opadami śniegu, który zalega następnie na dachach budynków do momentu, w który zacznie się robić nieco cieplej. Niestety, wraz ze wzrostem temperatury wzrasta również waga śniegu – gdy zaczyna topnieć, staje się bardzo ciężki, zsuwa się z dachów i zaczyna stanowić poważne zagrożenie dla osób, które znajdą się w pobliżu, a także mienia. Płotek przeciwśniegowy zatrzyma go w miejscu, dając pewność, że nie spadnie niespodziewanie na przechodnia lub samochód i nie zniszczy elewacji budynku, orynnowania czy rosnących pod domem roślin. Są więc ważnym elementem każdego dachu o choćby niewielkim nachyleniu, zwłaszcza w regionach, w których często występują obfite opady oraz niskie temperatury.

Montaż płotków antyśniegowych rekomenduje się szczególnie na dwu- i czterospadowych dachach stromych, których kąt nachylenia przekracza 30 stopni, a także w rejonach górskich i na północnym wschodzie Polski ze względu na częste występowanie w okresie zimowym dużych opadów śniegu. Im większe prawdopodobieństwo gromadzenia się śniegu na dachu, tym mocniejsze i trwalsze powinny być umieszczone na nim płotki przeciwśniegowe.

W razie wątpliwości dotyczących wyboru odpowiedniego rodzaju i rozmiaru płotków przeciwśniegowych lub akcesoriów do ich montażu zachęcamy do kontaktu – chętnie Państwu doradzimy.

Wspornik rury stalowy do blach panelowych na rąbek - wizualizacja onroof. Bestseller

55,74 zł

Wspornik rury stalowy do blach panelowych na rąbek

Zobacz Wspornik rury stalowy służy do montowania rur przeciwśniegowych na dachach krytych blachą panelową na rąbek o wysoki zamka do 32 mm. Bez wykonywania otworów w pokryciu dachowym!

Wspornik rury stalowy do blach panelowych na rąbek wysoki - wizualizacja onroof. Bestseller

59,42 zł

Wspornik rury stalowy do blach panelowych na rąbek wysoki

Zobacz Wspornik rury stalowy służy do montowania rur przeciwśniegowych na dachach krytych blachą panelową na rąbek wysoki (wysokość zamka do 46 mm). Bez wykonywania otworów w pokryciu dachowym!

Wspornik rury przeciwśniegowej stalowy do pokryć płaskich onroof

40,57 zł

Wspornik rury stalowy do pokryć płaskich

Zobacz Wspornik rury stalowy służy do montowania rur przeciwśniegowych na dachach z pokryciem płaskim. Został zaprojektowany w celu łatwego i bezpiecznego montażu barier przeciwśniegowych na dachach. Wspornik rury do pokryć płaskich umożliwia montaż dwóch rur w płotkach przeciwśniegowych.

Wspornik rury stalowy do płytek włoknocementowych onroof

43,84 zł

Wspornik rury stalowy do płytek włóknocementowych

Zobacz Wspornik rury stalowy służy do montowania rur przeciwśniegowych na dachach z płytek włóknocementowych. Został zaprojektowany w celu łatwego i bezpiecznego montażu barier przeciwśniegowych na płytkach włóknocementowych. Wspornik rurowy umożliwia montaż dwóch rur w płotkach przeciwśniegowych.

Wspornik rury stalowy do dachówek - karpiówka - wizualizacja onroof.

41,65 zł

Wspornik rury stalowy do dachówek - karpiówka

Zobacz Stalowy wspornik rury przeciwśniegowej przeznaczony jest do montażu barier przeciwśniegowych na dachach krytych dachówką karpiówką. Umożliwia montaż dwóch rur przeciwśniegowych w płotku.

 Wspornik rury stalowy do dachówek - duży format - wizualizacja onroof

41,65 zł

Wspornik rury stalowy do dachówek - duży format

Zobacz Stalowy wspornik rury przeciwśniegowej przeznaczony jest do montażu barier przeciwśniegowych na dachach krytych dachówką o dużym formacie. Umożliwia montaż dwóch rur przeciwśniegowych w płotku.

Wspornik rury stalowy do dachówek - mały format - wizualizacja onroof

40,57 zł

Wspornik rury stalowy do dachówek - mały format

Zobacz Stalowy wspornik rury przeciwśniegowej przeznaczony jest do montażu barier przeciwśniegowych na dachach krytych dachówką o małym formacie. Umożliwia montaż dwóch rur przeciwśniegowych w płotku.

Wspornik rury stalowy do płyt falistych - zdjęcie produktu onroof.

59,97 zł

Wspornik rury stalowy do płyt falistych

Zobacz Wspornik rury stalowy do płyt falistych służy do montowania rur przeciwśniegowych na dachach krytych płytami falistymi z włóknocementu lub innego materiału o podobnym profilu fali.

Wspornik rury przeciwśniegowej, stalowy do blachodachówki 350/35 onroof

33,42 zł

Wspornik rury stalowy do blachodachówki 350/35

Zobacz Wspornik rury stalowy służy do montowania rur przeciwśniegowych na dachach krytych blachodachówką o wymiarach modułu 350/35 mm. Wspornik rury został zaprojektowany w celu łatwego i bezpiecznego montażu barier przeciwśniegowych na dachach.

Wspornik rury przeciwśniegowej stalowy do blachodachówki 330/30 onroof

33,42 zł

Wspornik rury stalowy do blachodachówki 330/30

Zobacz Wspornik rury stalowy służy do montowania rur przeciwśniegowych na dachach krytych blachodachówką o wymiarach modułu 330/30 mm. Bezpieczna ochrona przed śniegiem dzięki stalowym wspornikom rury do blachodachówki. Łatwy i szybki montaż barier przeciwśniegowych!

Wspornik rury przeciwśniegowej,  stalowy do blachodachówki 370/35 onroof

33,42 zł

Wspornik rury stalowy do blachodachówki 370/35

Zobacz Wspornik rury stalowy służy do montowania rur przeciwśniegowych na dachach krytych blachodachówką o wymiarach modułu 370/35 mm. Bezpieczna ochrona przed śniegiem dzięki stalowym wspornikom rury do blachodachówki. Łatwy i szybki montaż barier przeciwśniegowych!

Wspornik rury przeciwśniegowy do blachodachówki 320/35 onroof

33,42 zł

Wspornik rury stalowy do blachodachówki 320/35

Zobacz Wspornik rury stalowy służy do montowania rur przeciwśniegowych na dachach krytych blachodachówką o wymiarach modułu 320/35 mm. Wspornik rury został zaprojektowany w celu łatwego i bezpiecznego montażu barier przeciwśniegowych na dachach.

Wspornik rury stalowy do blachodachówki 350/30 onroof

33,42 zł

Wspornik rury stalowy do blachodachówki 350/30

Zobacz Wspornik rury stalowy służy do montowania rur przeciwśniegowych na dachach krytych blachodachówką o wymiarach modułu 350/30 mm. Wspornik rury umożliwa łatwy i bezpieczny montaż barier przeciwśniegowych na dachach!

Wspornik rury stalowy do blachodachówki 400/20 onroof

33,42 zł

Wspornik rury stalowy do blachodachówki 400/20

Zobacz Wspornik rury stalowy służy do montowania rur przeciwśniegowych na dachach krytych blachodachówką o wymiarach modułu 400/20 mm. Wspornik rury został zaprojektowany w celu łatwego i bezpiecznego montażu barier przeciwśniegowych na dachach.

Wspornik rury stalowy do blachodachówki 350/20 onroof

33,42 zł

Wspornik rury stalowy do blachodachówki 350/20

Zobacz Wspornik rury stalowy służy do montowania rur przeciwśniegowych na dachach krytych blachodachówką o wymiarach modułu 350/20 mm. Wspornik rury został zaprojektowany w celu łatwego, szybkiego i bezpiecznego montażu barier przeciwśniegowych na dachach.

Rura przeciwśniegowa stalowa 32mm - wizualizacja onroof.

42,29 zł

Rura przeciwśniegowa stalowa 32 mm

Zobacz Rura przeciwśniegowa stalowa służy do montażu barier przeciwśniegowych na dachach, które zatrzymują śnieg i chronią twój dach. Rura przeciwśniegowa ONROOF ma wysoką odporność na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV! Bariery przeciwśniegowe zapewnią ochronę przed zsuwającym się śniegiem!

Blokada rury stalowej - wizualizacja onroof

14,11 zł

Blokada rury stalowej

Zobacz Blokada rury przeciwśniegowej stalowej służy do blokowania swobodnego przemieszania się rury stalowej przeciwśniegowej na dachach. Blokada rury stalowej jest wykorzystywana przy montażu zestawu przeciwśniegowego. Do produkcji blokady rury stalowej przeciwśniegowej o wielkości 40 x 3,5 mm używane jest aluminium 6060T6.

Łącznik rury stalowej - wizualizacja onroof.

6,09 zł

Łącznik rury stalowej

Zobacz Łącznik rury stalowej przeciwśniegowej służy do łączenia rur stalowych komunikacji przeciwśniegowej na dachach. Pozwala tworzyć złożone konstrukcje barier przeciwśniegowych na dachach.

Zaślepka rury stalowej onroof

3,08 zł

Zaślepka rury stalowej 32 mm

Zobacz Zaślepka rury stalowej służy do zaślepiania końcówek rur stalowych w komunikacji przeciwśniegowej. Odporne na promienie UV i warunki atmosferyczne!

Wspornik rury pojedynczy miedziany - wizualizacja onroof.

119,72 zł

Wspornik rury pojedynczy miedziany do rąbka stojącego

Zobacz Miedziany wspornik rury pojedynczy skręcany śrubami ze stali nierdzewnej służy do montowania rury przeciwśniegowej na dachach krytych blachą typu rąbek stojący. Wykonany z miedzi półtwardej, która dzięki swoim właściwościom zapewni ochronę przed śniegiem na długie lata!

Bariery przeciwśniegowe | Ochrona przeciwśniegowa | Onroof