fb

Filtruj

Cena:

-

Wsporniki do paneli solarnych i fotowoltaicznych

Wsporniki do paneli solarnych i fotowoltaicznych

Wsporniki do paneli solarnych i fotowoltaicznych zostały stworzone, aby umożliwić szybki, łatwy i bezpieczny montaż paneli fotowoltaicznych i paneli solarnych na pokryciach dachowy krytych blacha panelową na rąbek.

Łatwy i szybki montaż paneli solarnych?

Łatwy i szybki montaż paneli fotowoltaicznych? Ze wspornikami firmy onroof to możliwe! Panele fotowoltaiczne i solarne zyskują popularność na rynku, a energia odnawialna to już nie tylko trend, ale popularny sposób na oszczędzania pieniędzy.

Zmieniają energię promieniowania słonecznego w energię elektryczną pozwalają na wytworzenie darmowej energii gospodarstwom domowym i przedsiębiorstwom.

Wsporniki do paneli fotowoltaicznych pozwalają na montaż bez wykonywania otworów w pokryciu dachowym. Jest to innowacyjny produkt w porównaniu do uchwytów fotowoltaicznych dostępnych na rynku.

Wsporniki wykonywane są ze stali ocynkowej oraz stali nierdzewnej A2 co zapewni ochronę przed korozją na lata. Wybierając montaż paneli solarnych i fotowoltaicznych wybiera się gwarancje trwałości oraz minimalne wymagania konserwacyjne.

Wspornik paneli solarnych i fotowoltaicznych do blach panelowych - stal nierdzewna A2 - zdjęcie z przodu onroof. -7%Nowość

43,05 zł 46,53 zł

Wspornik paneli solarnych i fotowoltaicznych do blach panelowych 32mm - stal nierdzewna A2

Zobacz Wspornik paneli solarnych i fotowoltaicznych stalowy służy do montażu paneli na dachach krytych blachą panelową na rąbek. Został zaprojektowany z myślą o uniwersalności! Wspornik nadaje się do blach o wysokości zamka do 32mm. Bez wykonywania otworów w pokryciu dachowym!

Wspornik paneli solarnych i fotowoltaicznych do blach na rąbek onroof Nowość

39,56 zł

Wspornik paneli solarnych i fotowoltaicznych do blach na rąbek - stal nierdzewna A2

Zobacz Wspornik paneli solarnych i fotowoltaicznych stalowy służy do montażu paneli na dachach krytych blachą na rąbek. Wspornik został zaprojektowany z myślą o szybkim, bezpiecznym i łatwym montażu paneli solarnych i fotowoltaicznych. Wspornik umożliwia montaż paneli solarnych i fotowoltaicznych bez wykonywania otworów w pokryciu dachowym

Wspornik paneli solarnych i fotowoltaicznych do blach panelowych na rąbek onroof

42,07 zł

Wspornik paneli solarnych i fotowoltaicznych do blach panelowych na rąbek wysoki - stal ocynkowana

Zobacz Wspornik paneli solarnych i fotowoltaicznych stalowy służy do montażu paneli na dachach krytych blachą panelową na rąbek wysoki. Wspornik został zaprojektowany z myślą o szybkim, bezpiecznym i łatwym montażu paneli solarnych i fotowoltaicznych. Wspornik umożliwia montaż paneli solarnych i fotowoltaicznych bez wykonywania otworów w pokryciu dachowym, w przeciwieństwie do uchytów oraz innych elementów mocowania, które są dostępne na rynku!

Wsporniki do paneli solarnych i fotowoltaicznych | Stal | Onroof