Filtruj

Cena:

-

Wsporniki do paneli solarnych i fotowoltaicznych

stal nierdzewna A2

Wsporniki do paneli solarnych i fotowoltaicznych - stal nierdzewna A2

Wsporniki do paneli solarnych i fotowoltaicznych zostały stworzone, aby umożliwić szybki, łatwy i bezpieczny montaż paneli fotowoltaicznych i paneli solarnych na pokryciach dachowy krytych blacha panelową na rąbek.

Łatwy i szybki montaż paneli solarnych?

Łatwy i szybki montaż paneli fotowoltaicznych? Ze wspornikami firmy onroof to możliwe! Panele fotowoltaiczne i solarne zyskują popularność na rynku, a energia odnawialna to już nie tylko trend, ale popularny sposób na oszczędzania pieniędzy.

Zmieniają energię promieniowania słonecznego w energię elektryczną pozwalają na wytworzenie darmowej energii gospodarstwom domowym i przedsiębiorstwom.

Wsporniki do paneli fotowoltaicznych pozwalają na montaż bez wykonywania otworów w pokryciu dachowym. Jest to innowacyjny produkt w porównaniu do uchwytów fotowoltaicznych dostępnych na rynku.

Wsporniki wykonywane są ze stali nierdzewnej A2. Stal nierdzewna A2 to maksymalna oczekiwana żywotność, minimalne wymagania konserwacyjne oraz niski ciężar (jeden wspornik waży 0,38kg)! Stal nierdzewna zapewnia gwarancję nadzwyczajnej trwałości, ochronę przed korozją oraz ognioodporność. Wsporniki do paneli solarnych i fotowoltaicznych do blach panelowych na rąbek skręcane są śrubami ze stali nierdzewnej A2. Wybierając montaż paneli solarnych i fotowoltaicznych wybiera się gwarancje trwałości oraz minimalne wymagania konserwacyjne.

Wspornik paneli solarnych i fotowoltaicznych do blachodachówki 350/30 - stal nierdzewna A2 Nowość

61,39 zł

Wspornik paneli solarnych i fotowoltaicznych do blachodachówki 350/30 - stal nierdzewna A2

Zobacz Wspornik paneli solarnych i fotowoltaicznych stalowy służy do montażu paneli na dachach krytych blachodachówką o wymiarze modułu 350/30. Szybki i łatwy montaż uchwyty do paneli solarnych i fotowoltaicznych.

Wspornik paneli solarnych i fotowoltaicznych do blach panelowych - stal nierdzewna A2 - zdjęcie z przodu onroof. Bestseller

51,18 zł

Wspornik paneli solarnych i fotowoltaicznych do blach panelowych 32mm - stal nierdzewna A2

Zobacz Wspornik paneli solarnych i fotowoltaicznych stalowy służy do montażu paneli na dachach krytych blachą panelową na rąbek. Został zaprojektowany z myślą o uniwersalności! Wspornik nadaje się do blach o wysokości zamka do 32mm. Bez wykonywania otworów w pokryciu dachowym!

Wspornik paneli solarnych i fotowoltaicznych do blach na rąbek onroof Bestseller

43,52 zł

Wspornik paneli solarnych i fotowoltaicznych do blach na rąbek - stal nierdzewna A2

Zobacz Wspornik paneli solarnych i fotowoltaicznych stalowy służy do montażu paneli na dachach krytych blachą na rąbek. Wspornik został zaprojektowany z myślą o szybkim, bezpiecznym i łatwym montażu paneli solarnych i fotowoltaicznych. Wspornik umożliwia montaż paneli solarnych i fotowoltaicznych bez wykonywania otworów w pokryciu dachowym

Wsporniki do paneli solarnych i fotowoltaicznych - stal nierdzewna A2