Filtruj

Cena:

-

Kolor

Bariery przeciwśniegowe

Bariery przeciwśniegowe

W kategorii bariery przeciwśniegowe znajdują się produkty, które zabezpieczają przed zsuwającym się śniegiem z dachu. Umożliwiają szybki, łatwy i bezpieczny montaż płotków przeciwśniegowych na różnych pokryciach dachowych.

W naszej ofercie znajdą państwo wsporniki rury do płytek włókno-cementowych, pokryć płaskich, blach trapezowych, blach panelowych na rąbek, płyt falistych oraz blachodachówek o różnych modułach. Znajdą Państwo również rury przeciwśniegowe i akcesoria do wykończenia płotków przeciwśniegowych.

Bariery przeciwśniegowe wykonywane są z różnych materiałów, w zależności od potrzeb klienta: aluminium, miedź, stal oraz stal premium. Nasze bariery przeciwśniegowe to gwarancja jakości, polska produkcja oraz ochrona przed śniegiem na lata.

Każdy dach potrzebuje odpowiedniej ochrony przeciwśniegowej, a potrzeba wymaga by był wytrzymały i bezpieczny. Bariery przeciwśniegowe sprawdzają się na każdym pokryciu, a nasze produkty, oprócz testów wytrzymałościowych, potwierdzających ich jakość, posiadają unikalny wygląd i estetykę.

Wspornik rury stalowy do płytek włoknocementowych onroof

22,63 zł

Wspornik rury stalowy do płytek włoknocementowych

Zobacz Wspornik rury stalowy służy do montowania rur przeciwśniegowych na dachach z płytek włóknocementowych. Został zaprojektowany w celu łatwego i bezpiecznego montażu barier przeciwśniegowych na płytkach włóknocementowych. Wspornik rurowy umożliwia montaż dwóch rur w płotkach przeciwśniegowych.

Wspornik rury przeciwśniegowej stalowy do pokryć płaskich onroof

14,64 zł

Wspornik rury stalowy do pokryć płaskich

Zobacz Wspornik rury stalowy służy do montowania rur przeciwśniegowych na dachach z pokryciem płaskim. Został zaprojektowany w celu łatwego i bezpiecznego montażu barier przeciwśniegowych na dachach. Wspornik rury do pokryć płaskich umożliwia montaż dwóch rur w płotkach przeciwśniegowych.

Wspornik rury przeciwśniegowej stalowy do blach trapezowych onroof

23,12 zł

Wspornik rury stalowy do blach trapezowych

Zobacz Wspornik rury stalowy służy do montowania rur przeciwśniegowych na dachach krytych blachą trapezową. Został zaprojektowany w celu łatwego i bezpiecznego montażu barier przeciwśniegowych na dachach. Wspornik rury do blach trapezowych umożliwia montaż dwóch rur przeciwśniegowych.

Wspornik rury stalowy do blach panelowych na rąbek - wizualizacja onroof. Bestseller

30,63 zł

Kopia Wspornik rury stalowy do blach panelowych na rąbek

Zobacz Wspornik rury stalowy służy do montowania rur przeciwśniegowych na dachach krytych blachą panelową na rąbek o wysoki zamka do 32mm. Bez wykonywania otworów w pokryciu dachowym!

Wspornik rury stalowy do blach panelowych na rąbek wysoki - wizualizacja onroof. Bestseller

32,72 zł

Wspornik rury stalowy do blach panelowych na rąbek wysoki

Zobacz Wspornik rury stalowy służy do montowania rur przeciwśniegowych na dachach krytych blachą panelową na rąbek wysoki (wysokość zamka do 46mm). Bez wykonywania otworów w pokryciu dachowym!

Wspornik rury stalowy do płyt falistych - zdjęcie produktu onroof.

32,96 zł

Wspornik rury stalowy do płyt falistych

Zobacz Wspornik rury stalowy do płyt falistych służy do montowania rur przeciwśniegowych na dachach krytych płytami falistymi z włóknocementu lub innego materiału o podobnym profilu fali.

Wspornik rury stalowy do blach panelowych na rąbek PREMIUM onroof Bestseller

38,25 zł

Wspornik rury stalowy do blach panelowych na rąbek PREMIUM

Zobacz Wspornik rury stalowy PREMIUM służy do montowania rur przeciwśniegowych na dachach krytych blachą panelową na rąbek o wysoki zamka do 32mm. Wspornik umożliwia montaż rur przeciwśniegowych bez wykonywania otworów w pokryciu dachowym.

Wspornik rury stalowy do blach panelowych na rąbek wysoki PREMIUM onroof

40,84 zł

Wspornik rury stalowy do blach panelowych na rąbek wysoki PREMIUM

Zobacz Wspornik rury stalowy PREMIUM służy do montowania rur przeciwśniegowych na dachach krytych blachą panelową na rąbek o wysoki zamka do 46mm. Wspornik umożliwia montaż rur przeciwśniegowych bez wykonywania otworów w pokryciu dachowym. Ochrona przed śniegiem na lata!

Wspornik rury stalowy do blachodachówki 350/20 onroof

18,33 zł

Wspornik rury stalowy do blachodachówki 350/20

Zobacz Wspornik rury stalowy służy do montowania rur przeciwśniegowych na dachach krytych blachodachówką o wymiarach modułu 350/20 mm. Wspornik rury został zaprojektowany w celu łatwego, szybkiego i bezpiecznego montażu barier przeciwśniegowych na dachach.

Wspornik rury stalowy do blachodachówki 320/35 PREMIUM onroof

23,00 zł

Wspornik rury stalowy do blachodachówki 320/35 PREMIUM

Zobacz Wspornik rury stalowy służy do łatwego, szybkiego i bezpiecznego montażu rur przeciwśniegowych na blachodachówce 320/35 mm. Wspornik rury ochroni twój dach przed śniegiem oraz zapewni nowoczesny wygląd twojego dachu! Niestandardowe kolory i wysokie stany magazynowe!

Wspornik rury stalowy do blachodachówki 400/20 onroof

18,33 zł

Wspornik rury stalowy do blachodachówki 400/20

Zobacz Wspornik rury stalowy służy do montowania rur przeciwśniegowych na dachach krytych blachodachówką o wymiarach modułu 400/20 mm. Wspornik rury został zaprojektowany w celu łatwego i bezpiecznego montażu barier przeciwśniegowych na dachach.

Wspornik rury pojedynczy aluminiowy - wizualizacja wspornika onroof.

16,48 zł

Wspornik rury pojedynczy aluminiowy

Zobacz Wspornik rury pojedynczy aluminiowy skręcany śrubami ocynowanymi służy do montowania rury przeciwśniegowej na dachach krytych blachą typu rąbek stojący.

Wspornik rury stalowy do blachodachówki 330/30 PREMIUM onroof

23,00 zł

Wspornik rury stalowy do blachodachówki 330/30 PREMIUM

Zobacz Wspornik rury do blachodachówki 330/30 zapewni nowoczesny wygląd twojego dachu. Wspornik rury stalowy służy do mocowania rur przeciwśniegowych w celu stworzenia bariery przeciwśniegowej, która ochroni przed osuwającym się śniegiem. Szeroka gama kolorów wsporników!

Wspornik rury stalowy do blachodachówki 350/30 onroof

18,33 zł

Wspornik rury stalowy do blachodachówki 350/30

Zobacz Wspornik rury stalowy służy do montowania rur przeciwśniegowych na dachach krytych blachodachówką o wymiarach modułu 350/30 mm. Wspornik rury umożliwa łatwy i bezpieczny montaż barier przeciwśniegowych na dachach!

Wspornik rury pojedynczy aluminiowy ze śrubami nierdzewnymi A2 - wizualizacja wspornika onroof.

18,70 zł

Wspornik rury pojedynczy aluminiowy ze śrubami nierdzewnymi A2

Zobacz Wspornik rury pojedynczy aluminiowy skręcany śrubami nierdzewnymi A2 służy do montowania rury przeciwśniegowej na dachach krytych blachą typu rąbek stojący.

Wspornik rury stalowy do blachodachówki 350/20 PREMIUM onroof

23,00 zł

Wspornik rury stalowy do blachodachówki 350/20 PREMIUM

Zobacz Wspornik rury stalowy PREMIUM służy do montowania rur przeciwśniegowych na dachach krytych blachodachówką o wymiarach modułu 350/20 mm. Wsporniki rury przeciwśniegowej to szybki i łatwy montaż! Ochroń swoją blachodachówkę przed śniegiem!

Wspornik rury przeciwśniegowy do blachodachówki 320/35 onroof

18,33 zł

Wspornik rury stalowy do blachodachówki 320/35

Zobacz Wspornik rury stalowy służy do montowania rur przeciwśniegowych na dachach krytych blachodachówką o wymiarach modułu 320/35 mm. Wspornik rury został zaprojektowany w celu łatwego i bezpiecznego montażu barier przeciwśniegowych na dachach.

Wspornik rury podwójny aluminiowy - wizualizacja wspornika onroof.

23,74 zł

Wspornik rury podwójny aluminiowy

Zobacz Wspornik rury podwójny aluminiowy skręcany śrubami ocynowanymi służy do montowania rury przeciwśniegowej na dachach krytych blachą typu rąbek stojący.

Wspornik rury stalowy do blachodachówki 350/30 PREMIUM onroof

23,00 zł

Wspornik rury stalowy do blachodachówki 350/30 PREMIUM

Zobacz Wspornik rury stalowy służy do łatwego, szybkiego i bezpiecznego montowania rur przeciwśniegowych na dachach krytych blachodachówką 350/30 mm. Wspornik rury zapewnia ochrona dachu przed śniegiem na lata! Niestandardowe kolory i szybka wysyłka!

Wspornik rury przeciwśniegowej,  stalowy do blachodachówki 370/35 onroof

18,33 zł

Wspornik rury stalowy do blachodachówki 370/35

Zobacz Wspornik rury stalowy służy do montowania rur przeciwśniegowych na dachach krytych blachodachówką o wymiarach modułu 370/35 mm. Bezpieczna ochrona przed śniegiem dzięki stalowym wspornikom rury do blachodachówki. Łatwy i szybki montaż barier przeciwśniegowych!