Filtruj

Cena:

-

System Miedziany

System Miedziany

Miedziana komunikacja dachowa została stworzona dla wymagających klientów, który potrzebują estetycznie wyglądających ław kominiarskich na miedzianych dachach krytych w technologii rąbka stojącego.

Miedziana komunikacja dachowa pozwala na bezpieczne i sprawne poruszanie się po dachu. Miedziane wsporniki ławy kominiarskiej przeznaczone są dachów o nachyleniu od 20 do 50 stopni. Ławy kominiarskie wykonane są z miedzi, która nie wymaga konserwacji, jest wodoodporna oraz zapewnia ochronę przed korozją na długie lata.

Wybierając komunikację dachową firmy onroof wybierasz najwyższą jakość, gwarancje i konkurencyjne ceny.

Wspornik ławy kominiarskiej miedziany - wizualizacja produktu onroof.

216,48 zł

Wspornik ławy kominiarskiej miedziany

Zobacz Miedziany wspornik ławy kominiarskiej ze śrubami ze stali nierdzewnej służący do mocowania ławy kominiarskiej na dachach krytych blachą w technologii rąbka stojącego. Przeznaczony do dachów o nachyleniu od 20 do 50 stopni.

Wspornik ławy kominiarskiej miedziany TYP 2 - wizualizacja wspornika onroof.

241,08 zł

Wspornik ławy kominiarskiej miedziany TYP 2

Zobacz Miedziany wspornik ławy kominiarskiej TYP 2 ze śrubami ze stali nierdzewnej służący do mocowania ławy kominiarskiej na dachach krytych blachą w technologii rąbka stojącego. Przeznaczony do dachów o nachyleniu od 20 do 50 stopni.

Ława kominiarska miedziana - zdjęcie produktu onroof.

356,70 zł

Ława kominiarska miedziana

Zobacz Miedziana ława kominiarska służąca do bezpiecznego i sprawnego poruszaniu się po dachu. Łączy się ją ze wspornikami miedzianymi w celu stworzenia pełnego zestawu ławy kominiarskiej.