Filtruj

Cena:

-

System Miedziany Ochrony Przeciwśniegowej

System Miedziany

System miedziany barier przeciwśniegowych został tworzony z myślą o klientach, którzy cenią sobie najwyższej jakości materiały. Bariery przeciwśniegowe z miedzi ochronią przed osuwającym się śniegiem.

W ofercie znajdą państwo miedziany wspornik pojedynczy, który służy do montażu jednej rury przeciwśniegowej oraz miedziany wspornik podwójny służący do montażu dwóch rur przeciwśniegowych.

Płotki przeciwśniegowe z dwoma rurami to większa ochrona przed śniegiem. Miedz jako materiał nie wymaga konserwacji, odporny na korozję i wodoodporny.

Płotki przeciwśniegowe miedziane polecane są do miejsc trudno dostępnych lub gdzie montaż jest niebezpieczny. W ofercie mamy również miedziane rury przeciwśniegowe, łączniki rury oraz zaślepki rury.

Wspornik rury pojedynczy miedziany - wizualizacja onroof.

119,72 zł

Wspornik rury pojedynczy miedziany do rąbka stojącego

Zobacz Miedziany wspornik rury pojedynczy skręcany śrubami ze stali nierdzewnej służy do montowania rury przeciwśniegowej na dachach krytych blachą typu rąbek stojący. Wykonany z miedzi półtwardej, która dzięki swoim właściwościom zapewni ochronę przed śniegiem na długie lata!

Wspornik rury podwójny miedziany - wizualizacja wspornika onroof.

153,50 zł

Wspornik rury podwójny miedziany do rąbka stojącego

Zobacz Miedziany wspornik rury podwójny skręcany śrubami ze stali nierdzewnej służy do montowania dwóch rur przeciwśniegowych na dachach krytych blachą typu rąbek stojący. Wykonany z miedzi półtwardej o grubości 5 mm zapewni ochronę przed śniegiem na długie lata!

Wspornik rury miedziany do płytek włóknocementowych - wizualizacja onroof.

238,25 zł

Wspornik rury miedziany do płytek włóknocementowych

Zobacz Wspornik rury przeciwśniegowej to część zestawu barier przeciwśniegowych, które montuje się na dachach krytych płytkami włóknocementowymi. Umożliwia montaż dwóch rur przeciwśniegowych w płotku.

Wspornik rury miedziany do pokryć płaskich - wizualizacja onroof.

176,70 zł

Wspornik rury miedziany do pokryć płaskich

Zobacz Wspornik rury przeciwśniegowej to część zestawu barier przeciwśniegowych, które montuje się na dachach krytych pokryciem płaskim. Umożliwia montaż dwóch rur przeciwśniegowych w płotku.

Wspornik rury stalowy do dachówek karpiówek - wizualizacja onroof.

186,31 zł

Wspornik rury miedziany do dachówek karpiówek

Zobacz Wspornik rury przeciwśniegowej to część zestawu barier przeciwśniegowych, które montuje się na dachach krytych dachówką - karpiówką. Umożliwia montaż dwóch rur przeciwśniegowych w płotku.

Wspornik rury stalowy do dachówek - duży format - wizualizacja onroof.

190,15 zł

Wspornik rury miedziany do dachówek - duży format

Zobacz Wspornik rury przeciwśniegowej to część zestawu barier przeciwśniegowych, które montuje się na dachach krytych dachówką o dużym formacie. Umożliwia montaż dwóch rur przeciwśniegowych w płotku.

Wspornik rury stalowy do dachówek - mały format - wizualizacja onroof.

180,26 zł

Wspornik rury miedziany do dachówek - mały format

Zobacz Wspornik rury przeciwśniegowej przeznaczony jest do montażu barier przeciwśniegowych na dachach krytych dachówką o małym formacie. Umożliwia montaż dwóch rur przeciwśniegowych w płotku.

Rura przeciwśniegowa miedziana 28 mm onroof

288,31 zł

Rura przeciwśniegowa miedziana 28 mm

Zobacz Rura przeciwśniegowa miedziana służąca do montażu barier przeciwśniegowych na dachach, które zatrzymują śnieg i chronią twój dach. Rura jest długości 2,5 m, szerokości 28 mm i grubości 1,5mm. Wysoka odporność na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV!

Łącznik rury miedzianej - wizualizacja onroof

15,13 zł

Łącznik rury miedzianej

Zobacz Łącznik rury miedzianej przeciwśniegowej służy do łączenia rur miedzianych komunikacji przeciwśniegowej na dachach.

Zaślepka rury miedzianej - zdjęcie onroof.

3,08 zł

Zaślepka rury miedzianej 28 mm

Zobacz Zaślepka rury przeciwśniegowej miedzianej służy do zaślepiania rur miedzianych w barierach przeciwśniegowych w celu zamknięcia ich.

System Miedziany | Ochrona przeciwśniegowa | Onroof.pl