Filtruj

Cena:

-

Konsole mocujące

Konsole mocujące

Firma ONROOF w ofercie posiada również dwie konsole mocujące. Służą one do mocowania podkonstrukcji elewacji oraz do jej poziomowania w odpowiedniej odległości od ściany. Nasze konsole mocujące mają dwa rozmiary – 120mm oraz 200m. Jest to maksymalna odległość fasady od profilu lub łaty pionowej od ściany. Poprzez swoją regulację pozwalają na poziomowanie podkonstrukcji fasady w przypadku nierównego podłoża. Przeznaczone są do desek włókno-cementowych, blach na rąbek kątowy lub podwójny oraz blach panelowych. Konsole mocujące wykonywane są ze stali ocynkowanej, która zapewnia wytrzymałość konsoli na długi lata oraz nie wymaga konserwacji.

 Konsola mocująca - 200 mm - wizualizacja onroof. Bestseller

16,85 zł

Konsola mocująca - 200 mm

Zobacz Konsola mocująca umożliwia mocowanie podkonstrukcji elewacji wentylowej w wymaganej odległości od ściany. Umożliwia także poziomowanie podkonstrukcji w przypadku nierównego podłoża. Konsola mocująca przeznaczona do maksymalnej odległości 200 mm profilu lub łaty pionowej od ściany.

 Konsola mocująca - 120 mm - zdjęcie onroof. Bestseller

13,41 zł

Konsola mocująca - 120 mm

Zobacz Konsola mocująca umożliwia mocowanie podkonstrukcji elewacji wentylowej w wymaganej odległości od ściany. Umożliwia także poziomowanie podkonstrukcji w przypadku nierównego podłoża. Konsola mocująca przeznaczona do maksymalnej odległości 120 mm profilu lub łaty pionowej od ściany.

Konsole mocujące | Poziomowanie elewacji | Akcesoria do fasad