Filtruj

Cena:

-

Konsole mocujące

Konsole mocujące

W naszej ofercie znajdą Państwo dwie konsole mocujące do fasad wentylowanych. Służą one do mocowania podkonstrukcji elewacji oraz do jej poziomowania w odpowiedniej odległości od ściany. Dobór właściwego systemu mocowania elewacji jest niezwykle istotny – ma ogromny wpływ na trwałość i wytrzymałość elewacji, a także na jej energooszczędność. Montaż elewacji wentylowanej pozwala znacząco zmniejszyć koszty ogrzewania oraz klimatyzacji. Aby jednak właściwie spełniała ona swoje zadanie, musi zostać umieszczona w odpowiednim miejscu, przy pomocy wysokiej jakości elementów.

Konsole mocujące do fasad

Sprzedajemy nasze konsole mocujące w dwóch rozmiarach – 120 oraz 200 milimetrów. Jest to maksymalna odległość fasady od profilu lub łaty pionowej od ściany. Można je wygodnie regulować, co pozwala na poziomowanie podkonstrukcji elewacji w przypadku nierównego podłoża. Wykorzystuje się je do mocowania fasady z desek włókno-cementowych, blach na rąbek kątowy lub podwójny oraz blach panelowych. Nasze konsole mocujące wykonywane są ze stali ocynkowanej, która zapewnia wysoką wytrzymałość i długą żywotność elementów oraz nie wymaga żadnej dodatkowej konserwacji.

 Konsola mocująca do fasad wentylowanych- 120 mm - zdjęcie onroof. -5%Nowość

22,14 zł 23,37 zł

Konsola mocująca - 120 mm - stal nierdzewna A2

Zobacz Konsole mocujące ze stali nierdzewnej umożliwiają montaż podkonstrukcji elewacji wentylowanej w żądanej odległości od ściany. Pozwala również na wyrównanie podkonstrukcji w przypadku nierównego podłoża. Konsole przystosowane są do maksymalnej odległości 120 mm od profilu lub listwy pionowej do ściany.

Konsola mocująca do fasad wentylowanych- 200 mm - zdjęcie onroof. -6%Nowość

27,68 zł 29,52 zł

Konsola mocująca - 200 mm - stal nierdzewna A2

Zobacz Konsola mocująca umożliwia zamontowanie podkonstrukcji elewacji wentylowanej w żądanej odległości od ściany. Umożliwia również wyrównanie podkonstrukcji w przypadku nierównego podłoża. Konsola mocująca ze stali nierdzewnej przezaczona do maksymalnej odległości 200 mm od profilu lub łat pionowych do ściany.

Termostop - podkładka pod konsole mocującą Nowość

1,60 zł

Termostop - podkładka pod konsole mocującą

Zobacz Termostopy (thermostop) to podkładki po konsole mocujące. Zastosowanie termostopów (podkładek termicznych) między konsolami mocującymi, a ścianą nośną ogranicza efekt mostków cieplnych podkonstrukcji. Oddzielając materiały o różnym PH zapobiegamy korozji elektrolitycznej

Konsola mocująca do fasad wentylowanych- 200 mm - zdjęcie onroof. -7% Bestseller

17,22 zł 18,45 zł

Konsola mocująca - 200 mm

Zobacz Konsola mocująca umożliwia mocowanie podkonstrukcji elewacji wentylowej w wymaganej odległości od ściany. Umożliwia także poziomowanie podkonstrukcji w przypadku nierównego podłoża. Konsola mocująca przeznaczona do maksymalnej odległości 200 mm profilu lub łaty pionowej od ściany.

 Konsola mocująca do fasad wentylowanych- 120 mm - zdjęcie onroof. -8% Bestseller

14,76 zł 15,99 zł

Konsola mocująca - 120 mm

Zobacz Konsola mocująca umożliwia mocowanie podkonstrukcji elewacji wentylowej w wymaganej odległości od ściany. Umożliwia także poziomowanie podkonstrukcji w przypadku nierównego podłoża. Konsola mocująca przeznaczona do maksymalnej odległości 120 mm profilu lub łaty pionowej od ściany.

Konsole mocujące | Poziomowanie elewacji | Akcesoria do fasad