Filtruj

Cena:

-

System Aluminiowy

System Aluminiowy

Bariery przeciwśniegowe z systemu aluminiowego montuje się na dachach krytych blachą na rąbek stojący. Poprawnie zamontowane ochronią przed zsuwającym się śniegiem z połaci dachowej. Wsporniki rury umożliwiają montaż barier przeciwśniegowych bez wykonywania otworów w pokryciu dachowym.

W ofercie mamy wsporniki rury pojedynczy, który umożliwia montaż płotka przeciwśniegowego z jedną rurą. Natomiast wspornik rury podwójny pozwala na zamontowanie dwóch rur przeciwśniegowych i lepsza ochronę przed śniegiem.

Natomiast najbardziej rozbudowany wspornik – wspornik rury potrójny to najwyższa ochrona przed dużą ilością osuwającego śniegu, który umożliwia montaż aż trzech rur przeciwśniegowych.

W systemie aluminiowym mamy w ofercie także rury przeciwśniegowe, które są, wraz ze wspornikiem podstawowym elementem barier przeciwśniegowych. Dodatkowo znajdą państwo blokady rury aluminiowej, łącznik rury i zaślepka, które zapewnią najwyższej jakości wykończenie płotków przeciwśniegowych.

Wspornik rury pojedynczy aluminiowy - wizualizacja wspornika onroof.

16,48 zł

Wspornik rury pojedynczy aluminiowy

Zobacz Wspornik rury pojedynczy aluminiowy skręcany śrubami ocynowanymi służy do montowania rury przeciwśniegowej na dachach krytych blachą typu rąbek stojący.

Wspornik rury pojedynczy aluminiowy ze śrubami nierdzewnymi A2 - wizualizacja wspornika onroof.

18,70 zł

Wspornik rury pojedynczy aluminiowy ze śrubami nierdzewnymi A2

Zobacz Wspornik rury pojedynczy aluminiowy skręcany śrubami nierdzewnymi A2 służy do montowania rury przeciwśniegowej na dachach krytych blachą typu rąbek stojący.

Wspornik rury podwójny aluminiowy - wizualizacja wspornika onroof.

23,74 zł

Wspornik rury podwójny aluminiowy

Zobacz Wspornik rury podwójny aluminiowy skręcany śrubami ocynowanymi służy do montowania rury przeciwśniegowej na dachach krytych blachą typu rąbek stojący.

Wspornik rury podwójny aluminiowy ze śrubami nierdzewnymi A2 - wizualizacja wspornika onroof.

26,94 zł

Wspornik rury podwójny aluminiowy ze śrubami nierdzewnymi A2

Zobacz Wspornik rury podwójny aluminiowy ze śrubami ze stali nierdzewnej służy do montowania dwóch rur przeciwśniegowych na dachach krytych blachą typu rąbek stojący.

Wspornik rury potrójny aluminiowy do blach na rąbek stojący - wizualizacja produktu.

32,47 zł

Wspornik rury potrójny aluminiowy

Zobacz Wspornik rury potrójny aluminiowy ze śrubami ocynkowanymi służy do montowania dwóch rur przeciwśniegowych na dachach krytych blachą typu rąbek stojący.

 Wspornik rury potrójny aluminiowy ze śrubami nierdzewnymi A2 - wizualizacja wspornika onroof.

35,67 zł

Wspornik rury potrójny aluminiowy ze śrubami nierdzewnymi A2

Zobacz Wspornik rury potrójny aluminiowy ze śrubami ze stali nierdzewnej A2 służy do montowania dwóch rur przeciwśniegowych na dachach krytych blachą typu rąbek stojący.

Rura przeciwśniegowa aluminiowa 30mm - wizualiazacja onroof

27,31 zł

Rura przeciwśniegowa aluminiowa 30mm

Zobacz Rura przeciwśniegowa służąca do montażu barier przeciwśniegowych na dachach, które zatrzymują śnieg i chronią twój dach. Rura jest długości 2m, szerokości 30mm i grubości 2mm. Wykonana z aluminium 6060T6, które jest odporne na korozje.

Blokada rury aluminiowej - wizualizacja onroof

6,40 zł

Blokada rury aluminiowej

Zobacz Blokada rury przeciwśniegowej aluminiowej służy do blokowania swobodnego przemieszania się rury przeciwśniegowej na dachach. Blokada rury jest wykorzystywana przy montażu zestawu przeciwśniegowego. Do produkcji blokady rury przeciwśniegowej o wielkości 35x2mm używane jest aluminium 6060T6.

Łącznik rury aluminiowej wizualizacja onroof

12,73 zł

Łącznik rury aluminiowej

Zobacz Łącznik rury przeciwśniegowej aluminiowej służy do łączenia rur aluminiowych komunikacji przeciwśniegowej na dachach.

Zaślepka rury aluminiowej - zdjęcie onroof

2,71 zł

Zaślepka rury aluminiowej

Zobacz Zaślepka rury przeciwśniegowej aluminiowej służy do zaślepiania rur aluminiowych w barierach przeciwśniegowych w celu zamknięcia ich.

Rozbijacz lodu i śniegu onroof

8,49 zł

Rozbijacz lodu i śniegu

Zobacz Rozbijacz lodu służy do rozbijania lodu w rurach przeciśniegowych. Już dziś zapewnij bezpieczeństwo swojemu dachu i ochroń go przed zimą!

System Aluminiowy