Konto

Hook evo 2.0 Punkt kotwiczący do dachówek

Producent:

Rothoblaas

Koszt przesyłki tego produktu od 19,07 zł

Zamówienia powyżej 1500 zł - przesyłka GRATIS*

Dostępne formy szybkich płatności online w Naszym sklepie:

  • Plaveholder
  • Plaveholder
  • Plaveholder
  • Plaveholder
  • Plaveholder
  • Plaveholder
  • Plaveholder

232,47 zł z VAT189,00 zł netto

HOOK EVO 2.0:

szt.

Opis produktu

Pojedynczy punkt kotwiczenia HOOK EVO 2.0 gwarantuje bezpieczeństwo pracy na pochyłych dachach drewnianych lub betonowych.

Płyta podstawowa ze zwiększoną ilością otworów pozwala na montaż punktu kotwiczenia w różnych pozycjach, w zależności od rodzaju dachówki.

Konfiguracja otworów montażowych została zoptymalizowana, aby umożliwić montaż urządzenia nawet na konstrukcjach betonowych.
HOOK EVO 2.0 jest dostępny w trzech wysokościach, aby jak najlepiej dopasować grubość izolacji, belek i dachówek na każdym dachu.
Raz zainstalowane zapewnia niewielką widoczność zamontowanego punktu kotwiczącego, co zapewnia estetyczny efekt.

POSIADA CERTYFIKATY:

EN 795:2012 typ A 
UNI 11578:2015 typ A

Deklaracja zgodności Punktu kotwiczącego HOOK EVO 2.0

Maksymalne obciążenie: 1 pracownik

Zakres użytkowania: 
min. konstrukcja drewniana 80x100mm
min. konstrukcja betonowa 120mm

Materiał: 
Stal nierdzewna 1.4016 / AISI430

  Szerokość [mm] Wysokość [mm] Długość [mm]
HOOKEVO20 132 20 520
HOOKEVO50 132 50 520
HOOKEVO100 132 100 520

Pokrewne produkty
Punkt kotwiczący do dachówki ONROOF

196,80 zł z VAT160,00 zł netto

Hook Evo punkt kotwiczący do dachówek

Zobacz Punkt kotwiczenia HOOK EVO ze stali nierdzewnej gwarantuje bezpieczeństwo pracy podczas wykonywania operacji na pochyłych dachach drewnianych. Mocowanie pod dachem zapewnia niski poziom uderzeń wizualnych w pokrycie dachowe, co daje zadowalający efekt estetyczny. Instalacja HOOK EVO na dachu jest prosta i szybka.

Uchwyt oczkowy do punktów kotwiczących

165,31 zł z VAT134,40 zł netto

Uchwyt oczkowy do punktów kotwiczących

Zobacz Uchwyt oczkowy jest praktycznym i uniwersalnym urządzeniem, które może być używane ze wszystkimi punktami kotwiczącymi w naszej ofercie. Obrotowe oczko gwarantuje operatorowi całkowitą swobodę ruchu, zapewniając przy tym niski poziom widoczności po zamontowaniu na dachu.

Ogranicznik na linę asekuracyjną ONROOF

380,07 zł z VAT309,00 zł netto

PATROLSTOP Ogranicznik na linę asekuracyjną

Zobacz Ogranicznik drogi upadku zatrzymają upadek na długości rzędu centymetrów. Jest to idealne rozwiązanie do pracy na wysokości, ponieważ gdy lina asekuracyjna nie może zatrzymać pracownika przed uderzeniem w przeszkodę znajdującą się poniżej to ogranicznik jest dodatkowym zabezpieczeniem.


Inne produkty z tej samej kategorii
Siank Four Punkt kotwiczący do blach na rąbek stojący - wizualizacja onroof. Bestseller

2 255,82 zł z VAT1 834,00 zł netto

Siank Four Punkt kotwiczący do blach na rąbek stojący

Zobacz SIANK FOUR to element do tworzenia prostych linii kotwiących, który służy również jako podpora dla uchwytów oczkowych, zapewniając bezpieczeństwo pracy na dachach z blachy z podwójnymi zaciskami. Mocowanie na dwóch krawędziach blachy zapewnia doskonałą wytrzymałość. Umożliwia montaż haków zabezpieczających na dachach krytych blachą w technologii rąbka stojącego.

Siank Punkt kotwiczący do blach na rąbek stojący - wizualizacja onroof Bestseller

600,98 zł z VAT488,60 zł netto

Siank Punkt kotwiczący do blach na rąbek stojący

Zobacz SIANK to pojedynczy punkt kotwiczenia dla dachów z blachy na rąbek stojący z podwójnymi zaciskami. Mocuje się go za pomocą zacisku tylko na jednej krawędzi blachy, bez konieczności wiercenia. Umożliwia montaż haków zabezpieczających na dachach krytych blachą w technologii rąbka stojącego. Punkt kotwiczący SIANK jest idealnym urządzeniem do bezpiecznej pracy na dachach płaskich i pochyłych.

Shield 2.0 Punkt kotwiczący do blach trapezowych onroof.

650,92 zł z VAT529,20 zł netto

Shield 2.0 Punkt kotwiczący do blach trapezowych

Zobacz SHIELD 2.0 jest podporą pośrednią przeznaczoną dla linii kotwiących na dachach z blachy trapezowej. Punkt kotwiczący SHIELD 2.0 zapewnia szybki i prosty montaż, dzięki konfiguracji jako pojedyncza płyta, na której montowane są pośrednie elementy lin przelotowych, linii nieprzelotowych lub uchwyty oczkowe.

Shield Punkt kotwiczący do blach trapezowych wizualizacja onroof.

945,38 zł z VAT768,60 zł netto

Shield Punkt kotwiczący do blach trapezowych

Zobacz SHIELD to adaptacyjny sposób mocowania, który może być stosowany na wszystkich dachach z blachy trapezowej, z odstępem między środkami otworów do 420 mm. Dzięki tym specjalnym akcesoriom możliwe jest przygotowanie prostych i kątowych linii kotwiczących, które gwarantują bezpieczeństwo pracy pracowników w każdej sytuacji.

TOWERA2 Punkt kotwiczący - konstrukcja drewniana, betonowa i stalowa onroof

1 881,90 zł z VAT1 530,00 zł netto

TOWERA2 Punkt kotwiczący - konstrukcja drewniana, betonowa i stalowa

Zobacz Punkt kotwiczący TOWERA2 może być montowana bezpośrednio na drewnie, betonie lub stali. Podpórka TOWERA2 charakteryzuje się wyraźnie elastyczno-plastycznym zachowaniem, które pozwala na zmniejszenie obciążenia mocowań i konstrukcji w przypadku upadku operatora.

TOWER Punkt kotwiczący do konstrukcji drewnianej, betonowej i stalowej onroof

835,17 zł z VAT679,00 zł netto

TOWER Punkt kotwiczący do konstrukcji drewnianej, betonowej i stalowej

Zobacz Punkt kotwiczący TOWER może być montowana bezpośrednio na drewnie, betonie lub stali. Podpórka TOWER charakteryzuje się wyraźnie elastyczno-plastycznym zachowaniem, które pozwala na zmniejszenie obciążenia mocowań i konstrukcji w przypadku upadku operatora.

Punkt kotwiczący do dachówek SLIM - wizualizacja - ONROOF

146,37 zł z VAT119,00 zł netto

Slim punkt kotwiczący do dachówek

Zobacz Punkt kotwiczenia SLIM jest idealnym rozwiązaniem do montażu na małych belkach drewnianych, od minimum 36 x 68 mm do nieograniczonej szerokości. Wykonany ze stali nierdzewnej, może być stosowany na dachach skośnych. SLIM to punkt kotwiczenia, który gwarantuje bezpieczeństwo pracy na pochyłych dachach drewnianych.

Coppo Punkt kotwiczący do blachodachówki onroof

757,68 zł z VAT616,00 zł netto

Coppo Punkt kotwiczący do blachodachówki

Zobacz Urządzenie zabezpieczające COPPO może być stosowane zarówno jako podpora pojedynczego uchwytu oczkowego, jak i jako element linii kotwiczenia na dachach wykonanych z izolowanych, zaokrąglonych paneli dachówkowych. Umożliwia montaż haków zabezpieczających na dachach krytych płytą warstwową falistą. COPPO zapewnia łatwy i szybki montaż, dzięki konfiguracji jako pojedyncza płyta oraz otworowi do mocowania umieszczonemu tak, aby zapewnić maksymalne dopasowanie do wszystkich dachów.


Zapytaj o ten produkt

weryfikator

Szybki kontakt

Biuro Obsługi Klienta:

Biuro Obsługi Klienta zaprasza w godzinach: 7:00 - 15:00.

International customers: