SLIDE2 Urządzenie przesuwane niezdejmowane

Nowość

Cena: 1 688,79 zł

szt.

Koszt przesyłki tego produktu od 23,99 zł

Dostępne formy szybkich płatności online w Naszym sklepie:

  • Plaveholder
  • Plaveholder
  • Plaveholder
  • Plaveholder
  • Plaveholder
  • Plaveholder
  • Plaveholder

Opis produktu

Slide2 to urządzenie wykorzystywane jako element przesuwany linii przelotowych w systemach asekuracyjnych, którego się nie zdejmuje. 

Takie rozwiązanie systemu daje użytkownikowi podwyższony komfort przemieszczania się ze względu na łatwe przesuwanie wzdłuż prowadnicy.
W przypadku SLIDE1 i SLIDE2 istnieje możliwość wyboru pomiędzy zdejmowanym urządzeniem przesuwnym a stałym.
Karabińczyk zawarty w opakowaniu. 

Dzięki przelotowym elementom i wahadłowi, linia kotwiąca może być używana na całej długości, bez konieczności odczepiania.

Dzięki harmonii pomiędzy oferowanymi przez nas elementami, możliwe jest przesuwanie całej liny, nawet pociągnięcie liny, do której pracownik jest przymocowany z odległości.
Systemy asekuracji linowej firmy ONROOF to innowacyjne produkty, które sprawnie i optymalnie zabezpieczą przed upadkiem z wyokości.
Jest to stała ochrona oraz mocowanie poprzez punkty kowiczące na konstrukcji nośnej.
Umożliwia pracownikowi dostanię się do stref zagrożonych upadkiem z wysokości, a naszym priorytetm jest wyelimowanie wystąpienia wypadku.
Lina mocowana do punktów kotwiczących nie tylko zapewnia bezpieczeństwo podczas pracy, ale także pełną swobode poruszania się wzdłuż prowadnicy.
Systemy asekuracyjne linowe są jednymi z najbezpieczniejszych!

POSIADA CERTYFIKATY:
EN 795:2012 typ C
CEN/TS 16415:2013
UNI 11578:2015 typ C

Materiał: 
stal nierdzewna - AISI304

Dodaj opinię

Ocena:

weryfikator

Pokrewne produkty

PATROLTERML Zakończenie długie linii kotwiczących ONROOF

300,12 zł
244,00 zł netto

PATROLTERML Zakończenie długie linii kotwiczących

Zobacz Element wykorzystywany do zakończenia długiego linii kotwiczących w systemach asekuracyjnych. Został zaprojektowany do tworzenia krótkich linii kotwiczących do nietypowych zastosowań.

PASANG Narożnik przelotowy onroof Nowość

1 464,93 zł
1 191,00 zł netto

PASANG Narożnik przelotowy

Zobacz Element wykorzystywany jako wspornik narożny linii kotwiczących przelotowych w systemach asekuracyjnych. W przypadku systemów dłuższych niż 15 m należy stosować podpory pośrednie (TOWER) w połączeniu z podporą pośrednią linową (PATROLINT, PATROLMED, PASINT) lub wspornik narożny (PATROLANG, PASANG).

Ogranicznik na linę asekuracyjną ONROOF

380,07 zł
309,00 zł netto

PATROLSTOP Ogranicznik na linę asekuracyjną

Zobacz Ogranicznik drogi upadku zatrzymają upadek na długości rzędu centymetrów. Jest to idealne rozwiązanie do pracy na wysokości, ponieważ gdy lina asekuracyjna nie może zatrzymać pracownika przed uderzeniem w przeszkodę znajdującą się poniżej to ogranicznik jest dodatkowym zabezpieczeniem.

PATROLMED Element pośredni przelotowy onroof Nowość

284,13 zł
231,00 zł netto

PATROLMED Element pośredni przelotowy

Zobacz Element wykorzystywany jako element pośredni linii nieprzelotowych w systemach asekuracyjnych. W przypadku systemów dłuższych niż 15 m należy stosować podpory pośrednie (TOWER) w połączeniu z podporą pośrednią linową (PATROLINT, PATROLMED, PASINT) lub wspornik narożny (PATROLANG, PASANG). Dzięki przelotowym elementom i wahadłowi, linia kotwiąca może być używana na całej długości, bez konieczności odczepiania.

SPEAR2 Napinacz i absorber do pokryć z rąbkami onroof

2 976,60 zł
2 420,00 zł netto

SPEAR2 Napinacz i absorber do pokryć z rąbkami

Zobacz Napinacz linii kotwiących SPEAR2 i pochłaniacz energii są przeznaczone wyłącznie do stosowania na dachach krytych w technologii rąbka. Uzupełnienie systemu asekuracyjnego, który montuje się z liną stalową oraz ogranicznikiem.

SPEAR Napinacz i absorber do wszystkich pokryć onroof

2 685,09 zł
2 183,00 zł netto

SPEAR Napinacz i absorber

Zobacz

PASINT Element pośredni przelotowy onroof Nowość

487,08 zł
396,00 zł netto

PASINT Element pośredni przelotowy

Zobacz Element wykorzystywany jako element pośredni linii przelotowych w systemach asekuracyjnych. W przypadku systemów dłuższych niż 15 m należy stosować podpory pośrednie (TOWER) w połączeniu z podporą pośrednią linową (PATROLINT, PATROLMED, PASINT) lub wspornik narożny (PATROLANG, PASANG). Dzięki przelotowym elementom i wahadłowi, linia kotwiąca może być używana na całej długości, bez konieczności odczepiania.

SLIDE1 Urządzenie przesuwane zdejmowane ONROOF Nowość

2 441,55 zł
1 985,00 zł netto

SLIDE1 Urządzenie przesuwane zdejmowane

Zobacz Wykorzystywany jako element przesuwany linii przelotowych w systemach asekuracyjnych, który się zdejmuje. W przypadku SLIDE1 i SLIDE2 istnieje możliwość wyboru pomiędzy zdejmowanym urządzeniem przesuwnym a stałym. Dzięki przelotowym elementom i wahadłowi, linia kotwiąca może być używana na całej długości, bez konieczności odczepiania.

CABLE lina asekuracyjna stalowa nierdzewna system asekuracyjny ONROOF

82,41 zł
67,00 zł netto

CABLE lina asekuracyjna - stal nierdzewna

Zobacz Liny asekuracyjne to ważny element w systemach asekuracyjnych. Służą one do przypinania się w trybie ciągłym, albo w miejscach punktów kotwiczenia przez pracowników, którzy wykonują pracę na wysokościach. Liny nie tylko mają za zadanie zabezpieczyć pracownika przed upadkiem z wysokości, ale także ograniczyć ryzyko dalszego spadania gdy np. pracownik poślizgnie się na dachu.

Inne produkty z tej samej kategorii

PATROLTERM Zakończenie linii kotwiczących onroof

163,59 zł

PATROLTERM Zakończenie linii kotwiczących

Zobacz Element wykorzystywany do zakończenia linii kotwiczących w systemach asekuracyjnych. Został zaprojektowany do tworzenia krótkich linii kotwiczących do nietypowych zastosowań.

Zapytaj o ten produkt

weryfikator

Szybki kontakt

Biuro Obsługi Klienta:

Biuro Obsługi Klienta zaprasza w godzinach: 7:00 - 15:00.

International customers: