Uchwyt oczkowy do punktów kotwiczących

Cena: 165,31 zł

szt.

Producent : Rothoblaas

Koszt przesyłki tego produktu od 19,07 zł

Zamówienia powyżej 1500 zł - przesyłka GRATIS*

Dostępne formy szybkich płatności online w Naszym sklepie:

 • Plaveholder
 • Plaveholder
 • Plaveholder
 • Plaveholder
 • Plaveholder
 • Plaveholder
 • Plaveholder
Opis produktu

Uchwyt oczkowy jest praktycznym i uniwersalnym urządzeniem, które może być używane ze wszystkimi punktami kotwiczącymi w naszej ofercie.

Obrotowe oczko gwarantuje operatorowi całkowitą swobodę ruchu, zapewniając przy tym niski poziom widoczności po zamontowaniu na dachu.
Zastosowanie punktu kotwiczącego lub linii kotwiczącej ma zasadnicze znaczenie dla bezpieczeństwa pracy na wysokości.
Twój fachowiec wybrałby ten produkt!
Uchwyt oczkowy jest idealnym rozwiązaniem do uzupełnienia punktów kotwiczących z naszej oferty.

Można go zamontować na wspornikach TOWER, SHIELD, SHIELD 2.0, COPPO i SIANK FOUR.
Te uchwyty do punktów kotwiczących nadają się do montażu konstrukcji drewnianych, betonowych i z blachy, jak również na dachach pokrytych warstwą materiału naturalnego oraz na dachach płaskich nie wierconych.

Wykonane w całości ze stali nierdzewnej.
Jest odporny na korozję i warunki atmosferyczne, zachowując swoją skuteczność w czasie.
Dostarczany jest w komplecie ze smarem, śrubami i podkładkami do montażu.

POSIADA CERTYFIKATY:

EN 795:2012 typ A + C
CEN/TS 16415:2013
UNI 11578:2015 typ A + C

Deklaracja zgodności produktu AOS01

Materiał:

Stal nierdzewna 1.4301 / AISI304

Wysokość: 98mm
Szerokość: 60mm
Przekątna: 17mm

Po co Punkty kotwiczące?

Aby zapobiec ryzyku upadku podczas wykonywania prac na wysokości, stosuje się urządzenia kotwiczące, zarówno do nowych budynków o dowolnym przeznaczeniu, jak i do budynków istniejących, podczas remontu dachu.
Urządzenia te muszą spełniać wymagania normy EN 795 "Indywidualny sprzęt do zabezpieczania przed upadkiem z wysokości - urządzenia kotwiczące", zawartych w niej norm EN oraz późniejszych aktualizacji.

Istnieją różne rodzaje urządzeń kotwiczących:
TYP A - Urządzenia kotwiczące z jednym lub kilkoma punktami kotwiczenia, które wymagają konstrukcyjnego zamocowania. 
TYP B - Urządzenie kotwiczące z jednym lub kilkoma punktami kotwiczenia bez konieczności mocowania strukturalnego.
TYP C - Urządzenie kotwiczące wykorzystujące linę elastyczną, która odchyla się od poziomu o nie więcej niż 15°.
TYP D - Urządzenie kotwiczące wykorzystujące sztywną linę, która odchyla się od poziomu o nie więcej niż 15°.
TYP E - Urządzenie kotwiczące stosowane na powierzchniach odchylających się od poziomu o maksymalnie 5°, których działanie opiera się wyłącznie na masie i tarciu pomiędzy samym urządzeniem a powierzchnią.
Opinie o produkcie
  • 14-03-2021
  • Ocena: 5
  • Sebastian

  Pomoc w doborze produktów potrzebnych do pracy. Cały komplet asekuracyjny prezentuje sie solidnie i jest bardzo wytrzymały, polecam.

Pokrewne produkty
Siank Punkt kotwiczący do blach na rąbek stojący - wizualizacja onroof Bestseller

600,98 zł
488,60 zł netto

Siank Punkt kotwiczący do blach na rąbek stojący

Zobacz SIANK to pojedynczy punkt kotwiczenia dla dachów z blachy na rąbek stojący z podwójnymi zaciskami. Mocuje się go za pomocą zacisku tylko na jednej krawędzi blachy, bez konieczności wiercenia. Umożliwia montaż haków zabezpieczających na dachach krytych blachą w technologii rąbka stojącego. Punkt kotwiczący SIANK jest idealnym urządzeniem do bezpiecznej pracy na dachach płaskich i pochyłych.

Siank Four Punkt kotwiczący do blach na rąbek stojący - wizualizacja onroof. Bestseller

2 255,82 zł
1 834,00 zł netto

Siank Four Punkt kotwiczący do blach na rąbek stojący

Zobacz SIANK FOUR to element do tworzenia prostych linii kotwiących, który służy również jako podpora dla uchwytów oczkowych, zapewniając bezpieczeństwo pracy na dachach z blachy z podwójnymi zaciskami. Mocowanie na dwóch krawędziach blachy zapewnia doskonałą wytrzymałość. Umożliwia montaż haków zabezpieczających na dachach krytych blachą w technologii rąbka stojącego.

Coppo Punkt kotwiczący do blachodachówki onroof

757,68 zł
616,00 zł netto

Coppo Punkt kotwiczący do blachodachówki

Zobacz Urządzenie zabezpieczające COPPO może być stosowane zarówno jako podpora pojedynczego uchwytu oczkowego, jak i jako element linii kotwiczenia na dachach wykonanych z izolowanych, zaokrąglonych paneli dachówkowych. Umożliwia montaż haków zabezpieczających na dachach krytych płytą warstwową falistą. COPPO zapewnia łatwy i szybki montaż, dzięki konfiguracji jako pojedyncza płyta oraz otworowi do mocowania umieszczonemu tak, aby zapewnić maksymalne dopasowanie do wszystkich dachów.

Shield Punkt kotwiczący do blach trapezowych wizualizacja onroof.

945,38 zł
768,60 zł netto

Shield Punkt kotwiczący do blach trapezowych

Zobacz SHIELD to adaptacyjny sposób mocowania, który może być stosowany na wszystkich dachach z blachy trapezowej, z odstępem między środkami otworów do 420 mm. Dzięki tym specjalnym akcesoriom możliwe jest przygotowanie prostych i kątowych linii kotwiczących, które gwarantują bezpieczeństwo pracy pracowników w każdej sytuacji.

Shield 2.0 Punkt kotwiczący do blach trapezowych onroof.

650,92 zł
529,20 zł netto

Shield 2.0 Punkt kotwiczący do blach trapezowych

Zobacz SHIELD 2.0 jest podporą pośrednią przeznaczoną dla linii kotwiących na dachach z blachy trapezowej. Punkt kotwiczący SHIELD 2.0 zapewnia szybki i prosty montaż, dzięki konfiguracji jako pojedyncza płyta, na której montowane są pośrednie elementy lin przelotowych, linii nieprzelotowych lub uchwyty oczkowe.

TOWER Punkt kotwiczący do konstrukcji drewnianej, betonowej i stalowej onroof

835,17 zł
679,00 zł netto

TOWER Punkt kotwiczący do konstrukcji drewnianej, betonowej i stalowej

Zobacz Punkt kotwiczący TOWER może być montowana bezpośrednio na drewnie, betonie lub stali. Podpórka TOWER charakteryzuje się wyraźnie elastyczno-plastycznym zachowaniem, które pozwala na zmniejszenie obciążenia mocowań i konstrukcji w przypadku upadku operatora.

TOWERA2 Punkt kotwiczący - konstrukcja drewniana, betonowa i stalowa onroof

1 881,90 zł
1 530,00 zł netto

TOWERA2 Punkt kotwiczący - konstrukcja drewniana, betonowa i stalowa

Zobacz Punkt kotwiczący TOWERA2 może być montowana bezpośrednio na drewnie, betonie lub stali. Podpórka TOWERA2 charakteryzuje się wyraźnie elastyczno-plastycznym zachowaniem, które pozwala na zmniejszenie obciążenia mocowań i konstrukcji w przypadku upadku operatora.

Punkt kotwiczący do dachówki ONROOF

196,80 zł
160,00 zł netto

Hook Evo punkt kotwiczący do dachówek

Zobacz Punkt kotwiczenia HOOK EVO ze stali nierdzewnej gwarantuje bezpieczeństwo pracy podczas wykonywania operacji na pochyłych dachach drewnianych. Mocowanie pod dachem zapewnia niski poziom uderzeń wizualnych w pokrycie dachowe, co daje zadowalający efekt estetyczny. Instalacja HOOK EVO na dachu jest prosta i szybka.

Hook evo 2.0 Punkt kotwiczący do dachówek

232,47 zł
189,00 zł netto

Hook evo 2.0 Punkt kotwiczący do dachówek

Zobacz Pojedynczy punkt kotwiczenia HOOK EVO 2.0 gwarantuje bezpieczeństwo pracy na pochyłych dachach drewnianych lub betonowych. Płyta podstawowa ze zwiększoną ilością otworów pozwala na montaż punktu kotwiczenia w różnych pozycjach, w zależności od rodzaju dachówki. Konfiguracja otworów montażowych została zoptymalizowana, aby umożliwić montaż urządzenia nawet na konstrukcjach betonowych.

Punkt kotwiczący do dachówek SLIM - wizualizacja - ONROOF

146,37 zł
119,00 zł netto

Slim punkt kotwiczący do dachówek

Zobacz Punkt kotwiczenia SLIM jest idealnym rozwiązaniem do montażu na małych belkach drewnianych, od minimum 36 x 68 mm do nieograniczonej szerokości. Wykonany ze stali nierdzewnej, może być stosowany na dachach skośnych. SLIM to punkt kotwiczenia, który gwarantuje bezpieczeństwo pracy na pochyłych dachach drewnianych.

PASANG Narożnik przelotowy onroof

1 464,93 zł
1 191,00 zł netto

PASANG Narożnik przelotowy

Zobacz Element wykorzystywany jako wspornik narożny linii kotwiczących przelotowych w systemach asekuracyjnych. W przypadku systemów dłuższych niż 15 m należy stosować podpory pośrednie (TOWER) w połączeniu z podporą pośrednią linową (PATROLINT, PATROLMED, PASINT) lub wspornik narożny (PATROLANG, PASANG).

CABLE lina asekuracyjna stalowa nierdzewna system asekuracyjny ONROOF

82,41 zł
67,00 zł netto

CABLE lina asekuracyjna - stal nierdzewna

Zobacz Liny asekuracyjne to ważny element w systemach asekuracyjnych. Służą one do przypinania się w trybie ciągłym, albo w miejscach punktów kotwiczenia przez pracowników, którzy wykonują pracę na wysokościach. Liny nie tylko mają za zadanie zabezpieczyć pracownika przed upadkiem z wysokości, ale także ograniczyć ryzyko dalszego spadania gdy np. pracownik poślizgnie się na dachu.

Ogranicznik na linę asekuracyjną ONROOF

380,07 zł
309,00 zł netto

PATROLSTOP Ogranicznik na linę asekuracyjną

Zobacz Ogranicznik drogi upadku zatrzymają upadek na długości rzędu centymetrów. Jest to idealne rozwiązanie do pracy na wysokości, ponieważ gdy lina asekuracyjna nie może zatrzymać pracownika przed uderzeniem w przeszkodę znajdującą się poniżej to ogranicznik jest dodatkowym zabezpieczeniem.

Zapytaj o ten produkt

weryfikator

Szybki kontakt

Biuro Obsługi Klienta:

Biuro Obsługi Klienta zaprasza w godzinach: 7:00 - 15:00.

International customers: