Konto

Ostatnio na blogu

Nowe produkty – Wspornik do paneli fotowoltaicznych i solarnych, gotowe zestawy barier przeciwśniegowych oraz komunikacji dachowej.

Nowości produktowe firmy onroof - komunikacja dachowa, bariery przeciwśniegowe oraz wsporniki do paneli fotowoltaicznych i solarnych.

Aktualnie montaż paneli fotowoltaicznych i solarnych wymaga wiercenia w pokryciu dachowym, budowania złożonych konstrukcji – dzięki naszym wspornikom możemy to zmienić! Wspornik do paneli solarnych i fotowoltaicznych został stworzony z myślą o łatwym i szybkim montażu paneli solarnych i fotowoltaicznych na dachu. Montuje się je na zatrzaskach blachy dzięki czemu nie trzeba wykonywać otworów w dachu. System montażu wspornika mogą Państwo zobaczyć na obrazku poniżej.

Prawidłowy montaż paneli fotowoltaicznych i solarnych przy pomocy wspornika do paneli solarnych i fotowoltaicznych do blach na rąbek onroof.
Wspornik do paneli fotowoltaicznych i solarnych do blach panelowych na rąbek stosuje się, gdy wysokość zamka maksymalnie wynosi 32mm. Natomiast wspornik do blach panelowych na rąbek wysoki stosuje się, gdy wysokość zamka maksymalnie wynosi 46mm. Oba rodzaje wsporników wykonane są ze stali ocynkowane o grubości 3mm. Stal pokrywana jest warstwą cynkową, aby zabezpieczyć metal przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz korozją, co pozwala na ochronę stali na długie lata oraz nie wymaga konserwacji! Wsporniki można pomalować na kolory z palety RAL, które estetycznie wykończą pokrycie dachowe i zmniejszą ich widoczność.

Wsporniki do paneli solarnych i fotowoltaicznych do blach panelowych na rąbek, blach panelowych na rąbek wysoki oraz do blach na rąbek.
Wspornik do paneli fotowoltaicznych i solarnych do blach na rąbek w przeciwieństwie do poprzednich wsporników jest mniejszy, przeznaczony do innego pokrycia oraz wykonany z innego materiału, ale podobnie jak poprzednie produkty – montując go na dachu nie trzeba wykonywać otworów w pokryciu dachowym. Standardowo wspornik wykonany jest z naturalnej stali nierdzewnej A2. Wyróżnia się swoim niskim ciężarem – jeden wspornik waży tylko 0,38kg. Stal nierdzewna A2 to maksymalna oczekiwana żywotność, minimalne wymagania konserwacyjne, zapewnia gwarancję nadzwyczajnej trwałości, ochronę przed korozją oraz ognioodporność.

Nowości - Komunikacja dachowa (ławy kominiarskie) do blachodachówki!Nowość - Bariery przeciwśniegowe (płotki przeciwśniegowe) do blachodachówki!

Naszą kolejną nowością są zestawy barier przeciwśniegowych oraz komunikacji dachowej do blachodachówki.

Wcześniej w naszej ofercie zestawów, mogli Państwo znaleźć płotki przeciwśniegowe oraz ławy kominiarskie do:
- Blachodachówki 320/35
- Blachodachówki 350/30
- Blachodachówki 350/20
- Blach panelowych na rąbek

Postanowiliśmy powiększyć asortyment o zestawy barier przeciwśniegowych i komunikacji dachowej do:
- Blachodachówki 370/35
- Blachodachówki 350/35
- Blachodachówki 330/30

Dzięki temu zamiast szukać pojedynczych produktów i tracić czas, mogą Państwo szybko kupić interesujący płotek przeciwśniegowy lub ławę kominiarską.

Więcej o barierach przeciwśniegowych mogą Państwo przeczytać w naszym poprzednim wpisie o tytule: Jak zamontować bariery przeciwśniegowe na dachu?

W ciągu najbliższych dni na naszej stronie pojawią się kolejne nowości! Bedą to wcześniej zapowiadane na stronie głównej innowacyjne wsporniki miedziane, których nie znajdą Państwo nigdzie indziej!
Doradcy sklepu onroof.pl